دسته‌بندی نشده

قطعی؛ ستاره پرتغالی راهی PSG شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مدیران پاری‌سن ژرمن با رقم 15 میلیون یورو برای جذب رناتو سانچس، هدف پرتغالی باشگاه میلان، با لیل به توافق کامل رسیده‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

روسونری در ماه‌های اخیر شرایط جذب رناتو سانچس، ستاره 24 ساله و پرتغالی باشگاه لیل را زیر نظر داشتند و حتی با این تیم فرانسوی وارد مذاکره نیز شده بودند و به نظر می‌رسید که این بازیکن یکی از اهداف کلیدی میلان در پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشد. جالب اینجاست مدیران باشگاه میلان چندی قبل موفق شدند برای بستن قرارداد با لیل به توافق برساند، اما خود رناتو سانچس بابت این انتقال متقاعد نشد و در نهایت تصمیم گرفت به پیشنهاد پاری‌سن ژرمن پاسخ مثبت دهد.

فابریزیو رومانو امروز در گزارشی مدعی شد پس از دور جدید مذاکرات شب گذشته، باشگاه لیل با فروش سانچس به پاری‌سن ژرمن با مبلغی حدود 15 میلیون یورو موافقت کرده است. تست پزشکی این بازیکن در پاریس برنامه ریزی شده و قرار است به‌زودی رناتو سانچس قرارداد خود را با پی‌اس‌جی به‌صورت رسمی امضا کند.

این ستاره پرتغالی در طول سه سال حضور در ترکیب لیل، بازی در تمامی مسابقات را برای این باشگاه انجام داد و به آنها کمک کرد تا قهرمان لیگ یک و جام قهرمانان فرانسه شوند. رناتو سانچس فصل گذشته برای لیل 6 گل به ثمر رساند و 10 پاس گل داد تا یکی از بهترین بازیکنان لیگ لقب بگیرد. تجربه شیرین کار کردن با کریستوف گالتیه و لوییس کامپوس در لیل، در نهایت باعث شد رناتو سانچس قید انتقال به میلان را زده و لباس پاری‌سن ژرمن را برای فصل بعد به تن کند.

دیدگاهتان را بنویسید