اخبار پاری سن ژرمن

نیمار پادشاه ستاره‌های مصدوم جهان شد!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:نیمار در زمان مصدومیت خود در سال‌های اخیر، درآمد هنگفتی را به جیب زده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

یکی از مشکلات بزرگ در هنگام استخدام ستاره‌های بزرگ در دنیای ورزش این است که گاهی آنها زمان زیادی را به دلایلی نظیر مصدومیت از دست می‌دهند و باشگاه مجبور به پرداخت دستمزد آنها در آن مقطع است. نمونه این امر نیمار است که از زمان انتقال به پاری‌سن ژرمن در بسیاری از مقاطع مهم فصل دچار مصدومیت شده و نتوانسته به تیمش کمک کند. حالا مشخص شده نیمار، ستاره تکنیکی و برزیلی حتی در زمان مصدومیت هم بیشترین دستمزد را در بین ستاره‌های آسیب دیده دنیای ورزش دارد و درآمد او بیش از 80 میلیون یورو برآورده است.

شرکت حقوقی GEJL Accident Attorneys فهرستی از 50 ورزشکار مرد پرآمد در زمان غیبت به دلیل مصدومیت یا دلایل دیگر را منتشر کرده است. این فهرست شامل بازیکنان NFL، NBA، MLB و NHL و همچنین دنیای فوتبال از سراسر جهان بوده است.

نفر اول نیمار، ستاره فعلی پاری‌سن ژرمن و سابق بارسا است که با درآمد حدود 79 میلیون یورویی در صدر جدول ایستاده است. دومین بازیکن این لیست، گرت بیل، بازیکن سابق رئال مادرید و فعلی لس آنجلس اف سی است که در زمان آسیب دیدگی 60 میلیون یورو به جیب زده است. اما جالب اینجاست نفر سوم لیونل مسی نام دارد. این ستاره آرژانتینی با درآمد حدود 42 میلیون یورویی در رده بیست و یکم لیست کل ورزشکاران قرار گرفته است. 

کیلیان امباپه با حدود 35 میلیون یورو در رده بیست و هفتم، کریستیانو رونالدو با 34 میلیون در رده بعدی و در کنار آندرس اینیستا، ستاره سابق بارسلونا است. جاستین ورلاندر، بازیکن بیسبال تیم هیوستون آستروس، در این رده بندی با درآمد حدود 244 میلیون یورو با اقتدار پیشتاز بوده و جالب اینجاست پنج مقام اول توسط ورزشکاران MLB تصاحب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید