دسته‌بندی نشده

لواندوفسکی برای رفع کدورت به مونیخ رسید

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و سابق بایرن مونیخ، برای وداع با مدیران این باشگاه به آلمان سفر کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

در اواخر فصل گذشته بود که شایعاتی در مورد نارضایتی روبرت لواندوفسکی، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ بایرن مونیخ از رفتار این باشگاه و تمایل او به جدایی شنیده شد. اما در پایان فصل این اخبار رنگ واقعیت به خود گرفت و در نهایت لواندوفسکی بعد از کش و قوس های فراوان، بعد از یک دهه بوندسلیگا را ترک کرد و با باشگاه بارسلونا به توافق رسید.

اما این بازیکن حتی بعد از جدایی نیز مصاحبه هایی علیه تیم سابق خود انجام داده و مدیران بایرن را به بی صداقتی متهم کرد. البته مطابق انتظار، طرف مقابل نیز ساکت نماند و در چند نوبت پاسخ حرف های جنجالی روبرت لواندوفسکی را در رسانه ها داد. اما حالا این مهاجم گلزن برای دیدار دوباره با بازیکنان و کادر فنی تیم سابق راهی مونیخ شده و امروز صبح به مقصدش رسیده است.

اخبار حاکی از آن است که لواندوفسکی امروز علاوه بر خداحافظی با هم تیمی های سابقش و کارمندان باشگاه، می خواهد با روسای بایرن مونیخ نیز ملاقات کند و احتمالا جلسه ای بین طرفین برای روشن شدن مسائل اخیر و حل کدورت های پیش آمده، برگزار خواهد شد. این ستاره لهستانی و 34 ساله همچنین امروز به ورزشگاه آلیانز آرنا رفت و با تمام جام هایی که با لباس بایرن مونیخ در این هشت سال درخشان به دست آورده بود، عکس یادگاری گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید