دسته‌بندی نشده

جانشین امباپه

به گزارش اخباره پاریس ژرمن : کیلیان امباپه معتقد است بعد از جدایی او از پی اس جی در پایان فصل، قدرت به عثمان دمبله منتقل خواهد شد. کیلیان امباپه پس از کسب پنجمین جایزه متوالی خود به عنوان بهترین بازیکن لیگ یک فرانسه، از عثمان دمبله ستایش کرد و گفت امیدوار است او بتواند در پاری سن ژرمن موفق شود و بهترین جانشین برایش باشد.کیلیان امباپه جمعه گذشته اعلام کرد که پس از هفت سال، در پایان فصل از پاریس جدا خواهد شد. در این مدت او با 256 گل، بهترین گلزن تاریخ باشگاه شده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

جانشین امباپه

امباپه در تمجید از دمبله به لوپاریزین گفت: «من در پی اس جی با بازیکنان باورنکردنی هم تیمی بوده‌ام و از بازی کنار آنها لذت برده‌ام. یکی از آنها دمبله است، یک دوست خوب که روزی این جایزه را خواهد گرفت. اطمینان دارم دمبله می‌تواند بعد از من بهترین بازیکن لیگ فرانسه شود و بهترین جانشین باشد.»

ناامیدی امباپه در عملکرد پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا نهفته است، جامی که علیرغم سرمایه گذاری هنگفتی که در تیم انجام شده، هرگز به آن دست پیدا نکرده است.

لازم به ذکر است که دمبله 26 ساله در آگوست سال گذشته با امضای قراردادی 5 ساله به باشگاه پاریسی پیوست و فصل جاری از بهترین‌های تیمش بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید