جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

نیس 1-2 پی‌اس‌جی: آغاز دوران پساامباپه با پیروزی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: پاری سن ژرمن در بازی هفته سی و دوم لیگ فرانسه نیس را با نتیجه 2-1 شکست داد.برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاریسن ژرمن نیس 1-2 پی‌اس‌جی آغاز دوران پساامباپه با پیروزی

پاری سن ژرمن در بازی هفته سی و دوم لیگ فرانسه به مصاف نیس رفت و با نتیجه 2-1 برنده شد.

پی‌اس‌جی در این بازی بدون کیلیان امباپه به میدان رفت و این ستاره فرانسوی که جدایی‌اش در پایان فصل قطعی شده، به دلیل مصدومیت همسترینگ در ترکیب حضور نداشت.خفرن تورام روی اشتباه بین میلان اشکرینیار و مارکینیوش به توپ رسید و موقعیت خوبی داشت اما ضربه او از سمت چپ دروازه پاری سن ژرمن به بیرون رفت.

پی‌اس‌جی بعد از این موقعیت خطرناک که را خوش شانس به گل تبدیل نشد فشار روی دروازه نیس را شروع کرد که در دقیقه 17 به گل تبدیل شد.

بعد از لو دادن توپ توسط لوتومبا، فابیان رویز توپ را به بردلی بارکولا پاس داد که او بعد از نفوذ به محوطه جریمه با ضربه پاس راست توپ این موقعیت مناسب را به گل تبدیل کرد.

بعد از چهارمین گل فصل بارکولا، پی‌اس‌جی خیلی زود به گل دوم رسید و اختلاف با حریفش را افزایش داد. روی نفوذ و پاس عرضی بارکولا در دقیقه 23 نوبت یورام زاگه رسید که با ضربه پای راست مقابل دروازه نیس موفق به گلزنی شد‌.بازی در نیمه اول پرگل بود و با گذشت زمان کمی اولین گل نیس با ثمر رسید. بوگا از اشتباه خط دفاعی حریف استفاده کرد و توپ را به داخل محوطه جریمه برد تا به محمد علی چو پاس بدهد که ضربه پرقدرت پای راست او با وجود واکنش دروازه‌بان به گل تبدیل شد. این اولین گل چو در رقابت‌های فصل جاری لیگ فرانسه بود.

دو تیم ظاهراً از این نتیجه در نیمه اول رضایت داشتند و تلاش بیشتری برای گلزنی صورت نگرفت تا پی‌اس‌جی با برد به رختکن برود.

بازی در نیمه دوم از سوی نیس هجومی و از سوی پی‌اس‌جی تدافعی آغاز و دنبال شد. بازی هیجان نیمه اول را نداشت و بیشتر دو تیم در میانه میدان با هم درگیر بودند.

بازیکنان لوئیس انریکه به شدت از سرعت بازی کم کرده بودند و از این روند بسیار لذت می‌بردند اما هرچه از نیمه دوم می‌گذشت بازیکنان نیس با برخورد بیشتر کار را دنبال می‌کردند.

واکنش تناس روی موقعیت خطرناک دروازه پی‌اس‌جی را بسته نگه داشت. در دقیقه 72 دروازه‌بان سابق بارسلونا موفق شد ضربه لابورده را مهار کند و برتری تیمش را حفظ کند.

در دقیقه 75 ملوین بارد که نفوذ بارکولا را خطرناک تشخیص می‌داد تصمیم گرفت با خطای واضح او را متوقف کند تا داور او را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کند.

پاری سن ژرمن در اواخر نیمه دوم کمی از لاک دفاعی خارج شد و بارکولا در دقیقه 79 فرصت گلزنی داشت که ضربه او به تیرک برخورد کرد و بلوکه شد. با وجود تلاش دو تیم در نهایت این تیم میهمان بود که سه امتیاز را به دست آورد.پاری سن ژرمن با این برد 73 امتیازی شد و در رده نخست قرار دارد. نیس 54 امتیازی هم در رده پنجم ایستاده است.

دیدگاهتان را بنویسید