آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

انریکه یکی از ستارگان مهم پی‌اس‌جی را نمی‌خواهد!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: دنیل ریولو مفسر رادیو مونته کارلو مدعی شد که عثمان دمبله جایی در َآینده پی اس جی ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.اخبار پاریسن ژرمن انریکه یکی از ستارگان مهم پی‌اس‌جی را نمی‌خواهد

دمبله و امباپه در بازی آخر پی اس جی در لیگ فرانسه مقابل منز حضور نداشتند و به جایش به جشنواره کن رفتند. ریولو بیان کرد:” از زمان شکست مقابل دورتموند مثل تمام فصل هایی که پی اس جی از چمپیونزلیگ حذف می شود، فصل تمام شد. امسال اما یک تغییر جدید را هم داشتیم. وقتی به هفته پایانی لیگ رسیدیم، برخی بازیکنان قید حضور در تیم را زدند و به تعطیلات رفتند. امباپه ماه هاست که در باشگاهش استراحت می کند. او هفته هاست که با جدیت تمرین نمی کند. شرایط امباپه مدتهاست که مشخص شده است و این را درک می کنیم.”

وی در مورد دمبله نیز گفت :” عثمان دمبله در این تابستان برای جدایی آماده می شود. لوئیز انریکه او را نمی خواهد. در مورد امباپه درک کردیم که اختلاف وجود دارد اما این که دمبله هم در جشنواره کن باشد، عادی نبوده است. برای امباپه هم غیرعادی است اما او مدتهاست که از تیم دور شده است. دمبله هنوز قرارداد دارد و روی کاغذ باید در تیم بماند و به همین خاطر حضورش در جشنواره کم عجیب است. چرا او حتی روی نیمکت هم نبود؟ از زمان بازی با دورتموند فقط نیم ساعت بازی کرده است. این که با مصدومیت به جشنواره کن رفته باشد هم خیلی ناخوشایند است. خود را برای جدایی دمبله آماده می کنم.”

دیدگاهتان را بنویسید