جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

جدی شد: ستاره سابق رئال هم‌بازی مسی می‌شود

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: به نظر می‌رسد که کیلور ناواس، دروازه‌بان سابق رئال مادرید و پاری سن ژرمن، قرار است به‌زودی راهی اینترمیامی شود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاریسن ژرمن جدی شد ستاره سابق رئال هم‌بازی مسی می‌شود

قرارداد ناواس با باشگاه پاری سن ژرمن در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و او تصمیم برای ادامه حضور در پاریس ندارد و قصد دارد به عنوان بازیکن آزاد این باشگاه را ترک کند و به دنبال مقصد جدیدی است.

جذب جانلوییجی دوناروما باعث شد که او به دروازه‌بان دوم پی‌اس‌جی تبدیل شود و از ابتدای فصل گذشته تا به حال تنها در پنج بازی در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت که به هیچ وجه برایش خوشایند نبود و حالا امیدوار است که با حضور در لیگ آمریکا بتواند روزهای بهتری را تجربه کند.بسیاری از رسانه‌های فرانسوی در روزهای اخیر از علاقه اینترمیامی به این بازیکن خبر داده بودند و مارتینو هم در نشست خبری پس از تساوی بدون گل برابر اورلاندو حاضر نشد این شایعات را تکذیب کند اما پاسخ دادن به آن را به زمان دیگری موکول کرد.سرمربی اینترمیامی درباره احتمال خرید این بازیکن ۳۷ ساله تجربه قهرمانی‌های متعددی با رئال مادرید و پاری سن ژرمن در لالیگا و لیگ قهرمانان و لیگ فرانسه را دارد گفت: «نام‌های بسیاری مطرح شده است. در حال حاضر چند ماه تا باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی فرصت داریم و نمی‌خواهیم همین الان به این موضوع فکر کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید