جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

امباپه اسطوره پاری سن ژرمن است

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: عثمان دمبله، ستاره پاری سن ژرمن، به جدایی کیلیان امباپه از این باشگاه واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاریسن ژرمن امباپه اسطوره پاری سن ژرمن است

عثمان دمبله یکی از آخرین افرادی بود که به جدایی کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن در پایان فصل واکنش نشان داد. ستاره فرانسوی پاریسی‌ها، درست پس از بازی مقابل تولوز، مقابل میکروفون کانال پلاس حاضر شد و در مورد جدایی هموطنش از پی‌اس‌جی صحبت کرد.

او گفت: «ما از هر کاری که او انجام داد خوشحالیم، او در پاری سن ژرمن رشد کرده و دستاوردهای زیادی کسب کرده است. قطعا او اسطوره این باشگاه است.

من یک فصل را با او در پاری سن ژرمن گذراندم. او برای باشگاه کارهای زیادی انجام داد و در همه بازی‌ها تمام توانش را به کار گرفت. ما از او بابت هر کاری که انجام داده قدردان هستیم و به او افتخار می‌کنیم.

امیدوارم در ادامه ۲۰۲۴ قوی‌تر شویم، در این فصل تغییرات زیادی داشتیم و توانستیم فصل خوبی را سپری کنیم. ما اکنون بهتر از قبل همدیگر را می‌شناسیم و امیدوارم سال آینده حتی قوی‌تر شویم.»

امشب در آخرین حضور کیلیان امباپه در ورزشگاه پارک دو پرنس، پاری سن ژرمن در دیدار مقابل تولوز متحمل شکست ۳-۱ شد. تک‌گل پاریسی‌ها را امباپه به ثمر رساند.

دیدگاهتان را بنویسید