جدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

با شکست حکیمی: امباپه برنده مزایده نقاشی پله!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: در جریان جشن خیریه باشگاه پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه برنده مزایده‌ای بر سر یک تابلوی نقاشی از پله، اسطوره برزیلی شد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاریسن ژرمن با شکست حکیمی امباپه برنده مزایده نقاشی پله

در جشن خیریه باشگاه پاری سن ژرمن کیلیان امباپه با پرداخت مبلغی حدود نیم‌میلیون یورو برنده مزایده تابلوی پله اثر الکساندر هوپاره، هنرمند معاصر، شد.

این هنرمند در سال ۲۰۲۳ این تابلوی نقاشی را به ابعاد ۲۰۰×۱۵۰ خلق کرده است و دیشب در جریان جشن خیریه باشگاه پاری سن ژرمن به مزایده گذاشته شد.

نقاشی ذکرشده در مزایده ابتدا با قیمت ۵ هزار یورو مواجه شد و سپس شش خریدار تا قیمت ۳۰۰ هزار یورو برای خرید آن با همدیگر رقابت کردند. سپس کیلیان امباپه و دوستش اشرف حکیمی همزمان وارد مزایده شدند.

پس از چند پیشنهاد از سوی این دو ستاره پاری سن ژرمن، در نهایت حکیمی تسلیم ستاره فرانسوی شد. پیشنهاد امباپه ۵۲۰ هزار یورو بود که هیچکدام از حاضران نتوانستند مبلغی بیشتر از آن پیشنهاد دهند. با پرداخت این مبلغ امباپه به رکورد بیشترین پرداختی در این مراسم رسید.

در این مزایده با فروش آثار دیگر مبلغ ۲.۷ میلیون یورو جمع‌آوری شد که به‌زودی از طرف باشگاه پاریسی صرف امور خیریه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید