آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

عصبانیت پی‌اس‌جی از امباپه: دروغگوی بی‌کلاس!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن : پاری سن ژرمن از مصاحبه کیلیان امباپه پس از پیوستن به رئال مادرید بسیار خشمگین شده و این بازیکن را به کلاس نداشتن متهم کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

عصبانیت پی‌اس‌جی از امباپه: دروغگوی بی‌کلاس!

تنش‌های پیرامون کیلیان امباپه و پاری سن ژرمن همچنان ادامه دارد. در حالی‌که دو طرف در جنجالی حقوقی قرار گرفته‌اند و ستاره رئال مادرید، باشگاه سابقش را به عدم پرداخت بخشی از دستمزد و پاداش‌هایش متهم کرده، حاشیه جدیدی سر باز کرده است.

رئال مادرید شب گذشته در بیانیه‌ای خبر از جذب امباپه به‌صورت آزاد داد. موضوعی که پاری سن ژرمن و ناصر الخلیفی برای جلوگیری از آن تلاش زیادی انجام دادند اما در نهایت به وقوع پیوست.

کمتر از ۲۴ ساعت بعد، امباپه در نشست خبری تیم ملی فرانسه درباره پیوستنش به رئال صحبت و خوشحالی‌اش از این اتفاق را ابراز کرد اما نکته جنجالی این صحبت‌ها، اشاره او به دوران حضور و فصل آخرش در باشگاه پاریسی بود.

او درباره این موضوع گفت: آنها در باشگاه به صورتم زل زدند و صریح و خشن گفتند که بازی نخواهم کرد. ‏مطمئن بودم که دیگر قرار نیست بازی کنم ولی انریکه و کامپوس ‏نجاتم دادند.

اگر آنها نبودند نمی‌توانستم پا در زمین چمن بگذارم. ‏برای همین بود که انگیزه‌ام امسال متفاوت بود. با استاندارد خودم ‏انگیزه کافی نداشتم و فقط بازی می‌کردم و پشت سر هم به میدان ‏می‌رفتم.

حالا گفته می‌شود پاری سن ژرمن از این صحبت‌های امباپه به‌شدت عصبانی شده است. یک منبع ناشناس از طرف باشگاه پاریسی، در گفت‌وگو با منابع فرانسوی گفته است: ناصر الخلیفی هرگز تصمیمی در مورد تیم به کادر فنی دیکته نکرده است. لوئیس انریکه حتی خودش این را گفت و تایید کرد، اما علیرغم همه چیز، وقتی امباپه چیزی می‌گوید، همه رسانه‌ها آن را طوری چاپ می‌کنند که گویی حقیقت دارد. این رفتار او بی‌کلاسی محض است.

دیدگاهتان را بنویسید