آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

ناامیدی محض: بارسا رئال را می‌بیند و حسرت می‌خورد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن : فاصله رئال و بارسلونا روز به روز بیشتر می‌شود. بعد از قهرمانی رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان، بارسا فقط رسمی شدن انتقال امباپه به دشمن همیشگی را کم داشت. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

ناامیدی محض: بارسا رئال را می‌بیند و حسرت می‌خورد

به نقل از مارکا، رئال مادرید و بارسلونا در دو دنیای متفاوت زندگی می‌کنند و رابطه این دو هرگز خوب نمی‌شود.

در طول تاریخ یکی یا دیگری سرعت رقابت را تعیین می‌کند و رقیب، می‌ماند و دیگری را تماشا می‌کند. با این حال، آنچه در حال حاضر اتفاق افتاده، برای بارسا بسیار ظالمانه است.

رئال مادرید با 10 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا قهرمان لیگ شد و در پایان، ژاوی هم از بارسا کنار رفت.

رئال پس از رد شدن از روی سیتی و بایرن، به تازگی قهرمان لیگ قهرمانان نیز شده و اکنون 15 عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ دارد.

تیم بسکتبال رئال با شکست تحقیرآمیز بارسا در نیمه نهایی لیگ سه برد متوالی به فینال رفت تا روزهای تلخ آبی و اناری‌ها ادامه‌دار باشد. و گویی این هم کافی نبود. چون بارسا و هوادارانش دیشب در سکوتی ناباورانه و با حسادتی قابل توجه، نظاره‌گر انتقال کیلیان امباپه به رئال بودند. همه این‌ها برای هواداران بارسا، خنجر، یکی پس از دیگری است.

ناامیدی محض: بارسا رئال را می‌بیند و حسرت می‌خورد

رادیکال‌ترین هواداران بارسا به شکل قهرمانی‌های بارسا با ارائه بازی‌های زیبا و مسلط بر رقبا اشاره می‌کنند و اینکه رئال هرگز اینگونه قهرمان نشده اما این گفتار دیگر کار نمی‌کند.

اگر رئال مادرید خیلی بالاتر و برتر از بارسلوناست، از یک طرف به دلیل شایستگی‌هایش در زمین و در مدیریت باشگاه است و از سوی دیگر به دلیل شیوه وحشتناکی است که باشگاه بارسلونا در سال‌های اخیر اداره شده و این وضعیت همچنان نیز ادامه دارد.

برای بارسلونا دردناک است که رئال مادرید در فصل بدون جام آنها همه چیز را برده است. این دردناک است که بارسا یک پنی هم برای خرید ستاره‌ها در جیب ندارد. اوضاع بارسا در بازی جوانمردانه خراب است و الان حتی قادر به ثبت قرارداد تمدیدی‌هایش نیست.

این دردناک است که باشگاه میلیون‌ها یوروی مورد انتظار را به دست نیاورده و عجله دارد و می‌دود تا ببیند قبل از 30 ژوئن چه چیزی می‌تواند به دست بیاورد.

حال دیدن اینکه رئال مادرید چگونه می‌تواند بازیکنی مانند امباپه را به خدمت بگیرد نیز بسیار دردناک است. مشکل این است که هیچ راه حل سریعی در افق نزدیک وجود ندارد و هنوز برای بارسا چند سالی برای سفر در کویر باقی مانده است.

بارسا به‌خاطر تیم زنان و استعدادهایی مثل لامین یامال، کوبارسی و گاوی خدا را شکر می‌کند اما واقعیت این است که این روزها بارسلونا در ماتمی دائمی به سر می‌برد.

دیدگاهتان را بنویسید