آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمن

امباپه به اندازه رونالدو لایک نخورد!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن : خبر رسمی شدن انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید، به رده دوم بیشترین لایک‌ها در بین اخبار رسمی نقل و انتقالات فوتبال رسید. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

امباپه به اندازه رونالدو لایک نخورد!

پس از بیشتر از ۲۴ ساعت از رسمی شدن انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید، همچنان اخبار و حواشی زیادی پیرامون این اتفاق تاریخی به گوش می‌رسد.

دوشنبه‌شب در ساعت ۲۱ به وقت تهران، رئال مادرید در بیانیه‌ای اعلام کرد که کیلیان امباپه با قراردادی پنج ساله به این باشگاه پیوسته است.

استقبال هواداران از این خبر به حدی بود که سایت رئال مادرید برای لحظاتی از دسترس خارج شد.

با این حال این تنها پیامد این خبر در فضای مجازی نبود. پس از انتشار بیانیه در شبکه اجتماعی ایکس توییتر سابق هواداران به‌شدت از این توییت استقبال و آن را لایک کردند‌ و در نهایت به یک رکورد جدید رسیدند.

در جدول بیشترین لایک‌ها در بین اخبار رسمی نقل و انتقالات، خبر پیوستن امباپه به رئال، با ۹۰۷ هزار لایک، به رتبه دوم رسید.

امباپه به اندازه رونالدو لایک نخورد!

پیش از این خبر رسمی پیوستن آردا گولر به رئال که با استقبال هواداران ترکیه‌ای مواجه شده بود، با ۹۰۵ هزار لایک در این جایگاه قرار داشت و حالا با سقوط یک پله‌ای مواجه شده است.

رتبه اول اما با اقتدار در اختیار خبر پیوستن کریستیانو رونالدو از یوونتوس به منچستر یونایتد است. این انتقال که با استقبال گسترده هواداران یونایتد و فوق ستاره پرتغالی همراه بود، ۱ میلیون و ۸۰۰ هزار لایک جمع کرده و رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

دیدگاهتان را بنویسید