اخبار پاری سن ژرمن

پیراهن دوم PSG؛ به افتخار پارک دو پرنس

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:باشگاه پاری سن ژرمن از پیراهن دومش که قرار است در فصل 23-2022 از آن استفاده کند رونمایی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

پی اس جی که پیش از این از پیراهن اولش برای فصل جدید رونمایی کرده بود، حالا تصمیم گرفته که پیراهن دومش را به ورزشگاه پارک دو پرنس اختصاص دهد.
امسال پنجاهمین سال تاسیس ورزشگاه اختصاصی این باشگاه فرانسوی است و به همین دلیل آنها در همکاری با شرکت جوردن، تصمیم گرفتند که پیراهن دوم فصل جدید خودشان را به نوعی به این ورزشگاه تقدیم کنند. 
این پیراهن شامل انواع مختلفی از جمله برای بازی، تمرین و زندگی روزمره است که قرار است از سوی باشگاه پی اس جی در اختیار هوادارانش قرار بگیرد. 

در توضیح این پیراهن آمده که بازیکنانی چون لیونل مسی، نیمار و کیلیان امباپه قرار است در طول این فصل و در دیدارهایی که در زمین حریف برگزار خواهد شد این پیراهن را به تن کنند، پیراهنی که حتی وقتی از پاریس دور هستند نیز حس بودن در خانه را به آنها القا می‌کند. 

در توضیحات بیشتر ارائه شده درباره این پیراهن آمده:« رنگ غالب این پیراهن طوسی است و خطوط مشکی، قهوه‌ای و رگه‌های قهوه‌ای و طوسی در آن دیده می‌شود که همگی برای ادای احترام به ورزشگاه تاریخی پارک دو پرنس در نظر گرفته شده است که امسال قرار است پنجاهمین سال تاسیس خود را جشن بگیرد و پی اس جی تا به حال 1147 بازی در آن برگزار کرده است.»
این پیراهن قرار است از 26 جولای در تمامی فروشگاه‌های پی اس جی و نایکی در اختیار هواداران این تیم قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید