اخبار پاری سن ژرمن

بالاخره تیم بعدی ادینسون کاوانی مشخص شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:ادی کاوانی با ویارئال به توافق اولیه رسید و احتمالا فصل بعد او را در لالیگا خواهیم دید. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

ادینسون کاوانی، مهاجم ملی‌پوش اروگوئه بعد از دو فصل بازی در منچستریونایتد، این روزها بازیکن آزاد است. کاوانی که قصد دارد تا پیش از جام جهانی قطر در تیمی بازی کند که فرصت فیکس بودن را به او بدهد، خودش را به چند باشگاه اسپانیایی از جمله والنسیا، سوسیداد و رایو وایکانو پیشنهاد داده بود ولی در نهایت با ویارئال پیش قرارداد امضا کرد.

طبق ادعای مارکا، کاوانی 35 ساله در نهایت تصمیم قطعی خود برای فصل بعد را گرفت و در لالیگا برای ویارئال بازی خواهد کرد. او با این باشگاه پیش قراردادی امضا کرده و می خواهد زیر نظر اونای امری به میدان برود. ویارئال فصل گذشته تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان صعود کرد ولی مغلوب لیورپول شد. زیردریاریی زرد در لالیگا با قرار گرفتن در رده هفتم، مجوز حضور در لیگ کنفرانس اروپا را کسب کرد. 

کاوانی قرار است جانشین دانژوما باشد که گفته می شود راهی یک تیم لیگ برتری خواهد شد. کاوانی با ثبت 200 گل در 301 بازی برای پی اس جی، بهترین گلزن تاریخ این باشگاه است و پس از تجربه بازی در سری آ، لیگ فرانسه و لیگ برتر، حالا در مقطع پایانی فوتبالش به لالیگا خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید