اخبار پاری سن ژرمن

برای لواندوفسکی، چلسی و PSG را شکست دادیم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:خوان لاپورتا، رئیس بارسلونا از جذب رابرت لواندوفسکی در پوست خود نمی گنجد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

سه روز پیش هر دو باشگاه بایرن و بارسلونا انتقال رسمی روبرت لواندوفسکی را تایید کردند. لواندوفسکی در پی توافق نهایی دو باشگاه بایرن مونیخ و بارسلونا برای انتقالش به جمع آبی‌واناری‌ پوشان، خیلی زود در محل تمرین باواریایی‌ها در شهر مونیخ حضور یافت و با هم‌تیمی‌هایش وداع کرد.

 او روز گذشته به میامی، محل اردوی پیش فصل بارسلونا رسید و تست های پزشکی را نیز با موفقیت پشت سر گذاشت.. این مهاجم لهستانی قراردادی 3 ساله با بند تمدید تا 2026 با بارسلونا امضا کرده است. بایرن مونیخ از این انتقال 45 میلیون یورو نصیبش خواهد شد و 5 میلیون یورو بند پاداش نیز در نظر گرفته شده است.

خوان لاپورتا، رئیس بارسا از این انتقال خوشحال است. او در جریان یک مصاحبه گفت:« بارسا نیاز به یک گلزن بزرگ داشت. روبرت همین حالا بهترین بازیکن سال فیفا و برنده کفش طلای اروپاست. بازیکنی مثل او در تیم نداشتیم و تضمین کننده گلزنی برای ما خواهد بود. همراه با آنسو فاتی، اوبامیانگ و دیگر مهاجمان، کیفیت خط حمله ما در بالاترین سطح خودش است.»

لاپورتا ادامه داد:« پیشنهاد اول‌ ما پایین بود ولی در نهایت با بایرن روی 45 + 5 میلیون یورو به توافق رسیدیم. این حداکثر هزینه ای بود که می توانستیم برای لوا انجام دهیم. او دستمزدش را نیز تا جایی که می توانست کاهش داد. ما در راه جذب او چلسی و پی اس جی را شکست دادیم و این بدون خواسته خود بازیکن ممکن نبود. لوا می خواست به بارسا بیاید و همه تلاشش را هم کرد. از او بسیار ممنونم.»

لواندوفسکی در 34 سالگی:« سن یک عدد است و می دانم که لوا به خوبی از خودش مراقبت می کند. علاوه بر این، همسرش متخصص تغذیه است و او را به بهترین شکل تحت کنترل دارد. وقتی همسرتان متخصص تغذیه باشد، دیگر کمترین دغدغه را بابت سن خواهید داشت.»

سبک بازی لواندوفسکی:« مطمئنم اگر یوهان کرویف الان زنده بود نیز ما را به خاطر این انتقال تحسین می کرد. کرویوف هم عاشق بازی لواندوفسکی می شد.»

دیدگاهتان را بنویسید