حواشی پاری سن ژرمن

پاری‌سن‌ژرمن متوقف شد؛ مارسی به رده دوم برگشت

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : دیدارهای هفته سی‌و‌ششم لوشامپیونه فرانسه با تساوی خانگی قهرمان زودهنگام مسابقات و ثبت 3 امتیاز دیگر در حساب تیم دوم جدول دنبال شد..برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

پاری‌سن‌ژرمن متوقف شد؛ مارسی به رده دوم برگشت

به گزارش اخبار پاریس ژرمن در سومین شب از هفته سی‌و‌ششم لوشامپیونه فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک‌دو‌پرنس برابر تروا به تساوی 2-2 رضایت داد.

قهرمان زودهنگام مسابقات با دو گل دقیقه 6 توسط مارکینیوش و نیمار در دقیقه 25 از روی نقطه پنالتی پیش افتاد اما نتوانست این نتیجه را حفظ کند.

ایکه اوگبو در دقیقه 30 و فلوریان تاردیو در دقیقه 49 از روی نقطه پنالتی برای تروا دو گل به ثمر رساندند تا این تیم 37 امتیازی شود و جایگاهش در رده پانزدهم جدول را تثبیت کند.

در بازی دیگر مارسی که رقابتی حساس با موناکو و رن برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا دارد، موفق شد میزبان خود تیم لوریان را با نتیجه 3 بر صفر شکست دهد.

بامبا دینگ در دقیقه 39، متئو گوندوزی در قیقه 48 و جرسون در دقیقه 67 سه گل تیم خورخه سامپائولی را به ثمر رساندند تا این تیم بیستمین پیروزی‌اش را کسب کند.

مارسی با این پیروزی 68 امتیازی شد رده دوم جدول را از موناکوی 65 امتیازی پس گرفت تا گامی بلند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان بردارد.

در لوشامپیونه تنها تیم‌های قهرمان و نایب قهرمان به صورت مستقیم به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا می‌کنند و تیم سوم باید از مراحل مقدماتی شانس خود را برای حضور در مهمترین تورنمنت باشگاهی اروپا امتحان کند.

دو بازی باقیمانده از هفته سی‌و‌ششم لوشامپیونه، روز چهارشنبه برگزار می‌شود که در یکی از آنها نیس میزبان سن‌اتین است و در دیگری نانت قهرمان جدید جام حذفی فرانسه از رن پذیرایی می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید