اخبار پاری سن ژرمن

اخبار ضد و نقیض درباره احتمال حضور زیدان در پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش اخباره پاریس ژرمن : سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید گزینه جانشینی مائوریسیو پوچتینو در پاری‌سن‌ژرمن است اما اخبار ضد و نقیض درباره‌اش منتشر شده است..برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار ضد و نقیض درباره احتمال حضور زیدان در پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش اخبار پاریس ژرمن، مائوریسیو پوچتینو که موفق شد پاری‌سن‌ژرمن را این فصل به قهرمانی در لوشامپیونه برساند که دهمین قهرمانی این تیم در سطح اول فوتبال باشگاهی فرانسه است، گفته می‌شود در روزهای پیش‌رو از سمت سرمربیگری PSG اخراج خواهد شد و زین‌الدین زیدان‌ محتمل‌ترین گزینه برای جانشینی این سرمربی آرژانتینی است.

شبکه تلویزیونی «TF1» فرانسه،‌ صبح امروز (شنبه) مدعی شد که زین‌الدین زیدان جانشین مائوریسیو پوچتینو نخواهد شد و سران این باشگاه فرانسوی سراغ گزینه دیگری برای جانشینی این سرمربی آرژانتینی خواهند رفت.

«رادیو مونت‌کارلو» فرانسه اما حالا خبر می‌دهد که صبح امروز، امیر قطر به طور مستقیم با زین‌الدین زیدان درباره حضور او روی نیمکت سرمربیگری پاری‌سن‌ژرمن صحبت کرده است.

مالکان این باشگاه فرانسوی سعی داشتند تا زیزو را در پنجره زمستانی اخیر برای حضور در پاری‌سن‌ژرمن متقاعد کنند اما او در آن مقطع به دنبال هدایت تیم ملی فرانسه بود. حالا با ماندن دیدیه دشان در تیم ملی فرانسه، زیدان ممکن است برای حضور در PSG متقاعد شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید