اخبار پاری سن ژرمن

دوناروما در پاری‌سن‌ژرمن می‌ماند؛ ناواس در آستانه جدایی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : دروازه‌بان ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن دروازه‌بان اصلی این تیم از فصل آینده خواهد بود..برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.دوناروما در پاری‌سن‌ژرمن می‌ماند؛ ناواس در آستانه جدایی

به گزارش اخبار پاریس ژرمن، جان‌لوئیجی دوناروما که تابستان گذشته از میلان به پاری‌سن‌ژرمن پیوست و فصل پرفراز و نشیبی را هم از خود در این تیم به نمایش گذاشت، اخیراً شایعاتی در خصوص آینده حرفه‌ای‌اش مطرح شد بود و احتمال جدایی او از جمع پاریسی‌ها در تابستان پیش‌رو از سوی برخی رسانه‌ها مطرح شد.

فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات فوتبال اروپا اما حالا خبر می‌دهد؛ استراتژی پاری‌سن‌ژرمن در خصوص دوناروما تغییری نخواهد کرد و این دروازه‌بان ایتالیایی در PSG خواهد ماند و دروازه‌بان اول این تیم برای فصل آینده خواهد بود، این در حالی است که مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن منتظر دریافت پیشنهادهایی برای فروش کیلور ناواس هستند.

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاریسی‌ها در فصل 22-2021 سعی کرد ار هر دو دروازه‌بان خود در مسابقات مختلف استفاده کند اما دروازه‌بان کاستاریکایی PSG از وضعیت خود در این تیم ناراضی بود و از آنجایی که بازی کمتری به نسبت دونارومای 23 ساله به او رسید، احتمال جدایی‌اش از این تیم را رد نکرده است.

ناواس 35 ساله این فصل 18 بار در لوشامپیونه، سه بار در لیگ قهرمانان اروپا، یک بار در جام حذفی فرانسه و یک بار در جام اتحادیه فرانسه از دروازه پاریسی‌ها محافظت کرد.

دروازه‌بان پیشین رئال مادرید تا سال 2024 با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد و ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات 10 میلیون یوروو تخمین زده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید