اخبار پاری سن ژرمن

کدام بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن پس از باخت به رئال مادرید با هم درگیر شدند؟

به گزارش اخباره پاریس ژرمن :پس از حذف PSG از لیگ قهرمانان اروپا به دست رئال مادرید، خبرهایی از آشوب در رختکن میهمان تیم فرانسوی منتشر شد و مشخص شده است که است که دعوا میان کدام بازیکنان بوده است.برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

کدام بازیکنان پاری‌سن‌ژرمن پس از باخت به رئال مادرید با هم درگیر شدند؟

به گزارش اخبار پاریس ژرمن، نشریه مارکای اسپانیا مدعی شده است که پس از باخت 3 بر یک شب گذشته (چهارشنبه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه رئال مادرید، در دیداری که PSG‌ حتی گل او را هم زد اما در نهایت حذف شد، بازیکنان تیم میهمان در رختکن با یکدیگر درگیر شده‌اند.

PSG با گل امباپه نیمه اول را برد، اما در نیمه دوم ورق به سود رئالی‌ها برگشت و این تیم با هت‌تریک کریم بنزما بازی را برد و در مجموع دو بازی رفت و برگشت با نتیجه 3 بر 2 پیروز شد و صعود کرد.

این اتفاق جو رختکن میهمان فرانسوی را متشنج کرد و سبب بروز درگیری میان دو تن از بازیکنان این تیم شد.

در حالی که رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ناصر الخلیفی و مدیر ورزشی آن لئوناردو داور را مقصر باخت این تیم می‌دانستند (به سبب خطا نگرفتن حرکت کریم بنزما روی جان لوئیجی دوناروما در صحنه گل اول رئال مادرید،) نیمار هم‌تیمی ایتالیایی‌اش درون دروازه را مقصر دانست و این سبب آغاز درگیری لفظی دو بازیکن شد.

دوناروما هم پاسخ نیمار را با مقصد دانستن او در صحنه گل دوم حریف بعد از لو دادن توپ در میانه میدان داد.

ظاهراً تنش و مشاجره این دو بازیکن در تونل رختکن‌ها آنقدر بالا گرفته است که تعدادی از هم‌تیمی‌های‌شان مجبور به مداخله می‌شوند تا آنها را از یکدیگر جدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید