اخبار پاری سن ژرمن

حمایت بوفون از دوناروما

به گزارش اخباره پاریس ژرمن :دروازه‌بان کهنه‌کار پارما به حمایت از دروازه‌بان ایتالیایی پاری‌سن‌ژرمن پرداخت..برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

حمایت بوفون از دوناروما

 

به گزارش اخبار پاریس ژرمن ، جان‌لوئیجی بوفون دروازه‌بان پیشین یوونتوس و تیم ملی فوتبال ایتالیا که در حال حاضر عضو تیم پارماست، به دفاع از جان‌لوئیجی دوناروما پرداخت که به خاطر اشتباهی که در جریان شکست 3 بر یک چهارشنبه شب پاری‌سن‌ژرمن مقابل رئال مادرید در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا داشت، مورد انتقاد قرار گرفته است. پاریسی‌ها در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 3 بر 2 تن به شکست دادند و ماجراجویی‌شان در لیگ قهرمانان پایان یافت.

بوفون در گفت‌وگو با روزنامه ایتالیایی «کوریره دلو اسپورت» گفت: اشتباهاتی اینچینی برای رشد و پیشرفت مفید بوده و بخشی از فرایند پیشرفت هستند و اطمینان دارم که این روی دوناروما تأثیر منفی نخواهد گذاشت، چون او پیش از این ثابت کرده است که قدرت غلبه کردن بر لحظات دشوار را دارد.

دوناروما آنقدری قوی است که تحت‌تأثیر این چیزها قرار نگیرد. جی‌جی یکی از بهترین دروازه‌بانان جهان است. او به همراه تیبو کورتوا و مانوئل نویر سه دروازه‌بان برتر جهان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید