اخبار پاری سن ژرمن

واکنش نیمار به تساوی پاری‌سن‌ژرمن در خانه استراسبورگ

به گزارش اخباره پاریس ژرمن :ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن به تساوی شب گذشته این تیم مقابل استراسبورگ در لوشامپیونه فرانسه واکنش نشان داد.برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

واکنش نیمار به تساوی پاری‌سن‌ژرمن در خانه استراسبورگ

به گزارش اخبار پاریس ژرمن، نیمار در پی تساوی 3-3 شب گذشته (جمعه) پاری‌سن‌ژرمن در خانه استراسبورگ در هفته سی‌و‌پنجم لوشامپیونه فرانسه گفت: بازی خوبی بود. ما بازی را خوب شروع نکردیم و خیلی زود دروازه‌مان باز شد اما به خوبی خودمان را جمع‌وجور کردیم و سپس با ارائه یک بازی خوب 3 بر یک در نتیجه پیش افتادیم.

وی افزود: در ادامه بازی ریسک‌هایی کردیم و استراسبورگ موفق شد نتیجه را به تساوی بکشاند. به هر حال فوتبال همین است. ما تیم بزرگی هستیم و فصل فوق‌العاده‌ای را سپری کردیم.

خوشحالیم که در صدر جدول رده‌بندی لوشامپیونه هستیم و قهرمانی‌مان را قطعی کرده‌ایم. باید با همین روند به کارمان ادامه دهیم.

ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن همچنین درباره گذشت پاری‌سن‌ژرمن از رکورد 100 گل‌زده در مجموع رقابت‌های فصل جاری اظهار داشت: ما همیشه به دنبال پیروزی هستیم و این مهمترین چیز است و این با زدن هر چه بیشتر گل و همچنین پاس گل همراه است

دیدگاهتان را بنویسید