اخبار پاری سن ژرمن

کیلور ناواس: با وضعیت فعلی در پاری‌سن‌ژرمن نمی‌مانم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن : سنگربان کاستاریکایی پاری‌سن‌ژرمن تأکید کرد که در صورت تداوم حضور‌های یکی در میانش در ترکیب اصلی، در پایان فصل از جمع پاریسی‌ها جدا خواهد شد..برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

کیلور ناواس: با وضعیت فعلی در پاری‌سن‌ژرمن نمی‌مانم

به گزارشاخبار پاریس ژرمن، کیلور ناواس فاش کرد که دیگر قصد ندارد چارچوب دروازه پاری‌سن‌ژرمن را با جان‌لوئیجی دوناروما قسمت کند و اگر قرار باشد فصل آینده هم به صورت یکی در میان در ترکیب این تیم قرار بگیرد دیگر در پارک‌دو‌پرنس نخواهد ماند.

ناواس 35 ساله از ابتدای این فصل که دوناروما به PSG‌ ملحق شد، 18 بار در لوشامپیونه و سه بار در لیگ قهرمانان از دروازه پاریسی‌ها محافظت کرده اما او می‌خواهد که سنگربان ثابت تیمش باشد که با وجود دوناروما به نظر نمی‌رسد این کار امکان پذیر باشد

ناواس در این خصوص به کانال پلاس فرانسه گفت می‌خواهم در تمام مدت بازی کنم. حاضر نیستم یک سال دیگر را مانند وضعیتی که امسال داشتم، سپری کنم. در حال حاضر از وضعیتم در پاریس راضی‌ام اما در مورد آینده خیلی چیزها را باید در نظر بگیرم.

سنگربان سابق رئال مادرید که در پیروزی 3 بر صفر اخیر PSG‌ مقابل آنژه سنگربان تیم پایتخت فرانسه بود، افزود: نمی‌توانم قبول کنم که یک سال دیگر هم چنین شرایطی ادامه داشته باشد. رابطه من با دوناروما خوب است اما می‌خواهم همیشه در ترکیب تیم باشم و در هر بازی به میدان بروم . به همین دلیل برای آینده باید چندین مسئله را در نظر بگیرم.

دیدگاهتان را بنویسید