آمار بازیکنان تیم پاری سن ژرمنجدیدترین اخبار پاری سن ژرمنحواشی پاری سن ژرمن

مهمانی لوکس امباپه: با حضور ماکرون و در کاخ سفید!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: کیلیان امباپه که در روزهای آخر ماجراجویی‌اش با پاری سن ژرمن قرار دارد، یک مهمانی خداحافظی ترتیب داده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

اخبار پاریسن ژرمن مهمانی لوکس امباپه با حضور ماکرون و در کاخ سفید

یک مهمانی لوکس در پاریس با ۲۵۰ نفر مهمان، در یک رستوران ایتالیایی با مناظر خیره‌کننده از برج ایفل و یک دکوراسیون داخلی الهام گرفته‌شده از کاخ‌های ونیزی.

این مهمانی خداحافظی کیلیان امباپه است. او تصمیم گرفت امشب با ترتیب دادن یک مهمانی در رستورانی با نام «کاخ سفید» از پاری سن ژرمن خداحافظی کند. در حالی‌که نام رستوران هم می‌توان اشاره‌ای داشته باشد به رئال مادرید، باشگاه آینده‌اش.او بازیکنان و بیشتر اعضای باشگاه پاری سن ژرمن و دوستان خانوادگی‌اش را به این مهمانی دعوت کرده است. یکی از مهمانان ویژه هم که توجه رسانه‌ها را جلب کرده، امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه است.

با یا بدون ناصر الخلیفی؟

حضور ناصر الخلیفی، رئیس باشگاه پی‌اس‌جی، در این مهمانی جالب خواهد بود اما تاکنون گزارشی از دعوت شدن یا حضور او در این مراسم منتشر نشده است. با توجه به درگیری اخیر امباپه با رئیس قطری، عدم دعوت از او نکته قابل توجهی است.انتظار می‌رود انتقال ستاره فرانسوی به رئال مادرید که هواداران این باشگاه مدت‌ها منتظر وقوع آن بودند، در پایان فصل و پیش از مسابقات یورو ۲۰۲۴ به‌صورت رسمی اعلام شود.

دیدگاهتان را بنویسید