اخبار پاری سن ژرمن

مذاکرات یوونتوس و دی‌ماریا در بن‌بست/ بارسلونا وضعیت را زیر نظر دارد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : هافبک آرژانتینی چند فصل اخیر پاری‌سن ژرمن در حال مذاکره با یوونتوس است اما طرفین هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

به گزارشاخبار پاریس ژرمن فرانسه، آنخل دی‌ماریا که به حضور هفت ساله‌اش در پاری‌سن‌ژرمن پایان داد و حالا قصد دارد فوتبال حرفه‌ای‌اش را در لیگی دیگر دنبال کند، در حال حاضر با یوونتوس وارد مذاکره شده است، این در حالی است که باشگاه بارسلونا هم وضعیت او را زیرنظر دارد.  

بر اساس ادعای سایت «گل»؛ مذاکرات یوونتوس با این هافبک آرژانتینی به بن‌بست خورده، چرا که دی‌ماریای 34 ساله خواهان عقد قراردادی یک ساله است و به دنبال این است بعد از آن در فوتبال باشگاهی آرژانتین به دوران حرفه‌ای‌اش پایان دهد، این در حالی است که یوونتوسی‌ها خواهان عقد قراردادی دو ساله با او هستند.

باشگاه بارسلونا هم وضعیت دی‌ماریا را زیر نظر دارد اما منتظر تعیین تکلیف آینده حرفه‌ای عثمان دمبله است و در صورت جدایی این بال فرانسوی از جمع کاتالان‌ها سراغ به خدمت گرفتن این هافبک آرژانتینی خواهد رفت.

تمرینات بارسلونا برای فصل جدید از تاریخ 4 جولای (13 تیر) آغاز خواهد شد و باید دید که آیا دی‌ماریا در آن زمان با پیراهن بارسلونا به فوتبالش ادامه خواهد داد یا اینکه با یوونتوس به توافق می‌رسد.

او در هفت سال حضورش در پاری‌سن‌ژرمن، در 295 بازی به میدان رفت و آمار 93 گل‌زده و 119 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت

دیدگاهتان را بنویسید