اخبار پاری سن ژرمن

دی‌ماریا: تغییر مربی در پاری‌سن‌ژرمن به مسی کمک خواهد کرد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : هافبک پیشین پاری‌سن‌ژرمن معتقد است که لیونل مسی فصل متفاوتی را با PSG تجربه خواهد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید. 

 

به گزارش اخبارپاریس ژرمن فرانسه ، آنخل دی‌ماریا که پس از هفت سال عضویت در پاری‌سن‌ژرمن سرانجام از این تیم جدا شد و گفته می‌شود در حال مذاکره با یوونتوس برای پیوستن به این تیم باشگاهی است، معتقد است فصل پیش‌رو برای لیونل مسی متفاوت خواهد بود.

برنده هفت توپ طلا که تابستان گذشته به دلیل ناتوانی باشگاه بارسلونا برای تمدید قراردادش و به خاطر قوانین وضع شده از سوی لالیگا بابت سقف دستمزدها، پس از 21 سال از جمع آبی‌واناری‌ها جدا شد و به پاری‌سن‌ژرمن پیوست، فصل اول حضورش در این تیم فرانسوی با فراز و نشیب‌هایی همراه بود.

مسی 34 ساله که تا پایان ماه ژوئن 2023 با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد، فصل اخیر در 34 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفت و آمار 11 گل‌زده و 15 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

دی‌ماریا که در حال حاضر به همراه مسی در اردوی تیم ملی فوتبال آرژانتین به سر می‌برد، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «TyC Sports» آرژانتین گفت: به نظر می‌رسد مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دنبال قطع همکاری با مائوریسیو پوچتینو هستند.

احتمال تغییر مربی در PSG بسیار بالاست اما مسی می‌تواند اوضاع را به خوبی مدیریت کند. این تغییر مربی به لئو کمک خواهد کرد تا فصل بعد خیلی بهتر باشد.

به نظرم مسی فصل بعد شروع خیلی خوبی خواهد داشت، چون او فصل اخیر را با گلزنی، پاس‌گل‌ها، احساس راحتی بیشتر در تیم و سازگاری بیشتر به پایان برد.

وی افزود: بازیکنان دیگری هم هستند که به طور حتم از پاری‌سن‌ژرمن جدا خواهند شد. جدایی من از PSG آسان‌تر بود چون مدیران باشگاه قرارداد مرا تمدید نکردند.

از یک سو این به من لطمه زد و در سوی دیگر خیر، چون به شیوه‌ای بسیار خاص از این تیم جدا شدم. شبی فراموش نشدنی بود که یک آرژانتینی در کشوری دیگر خداحافظی اینچنینی داشته باشد.

هواداران هر تیمی این کار را نمی‌کنند. به دست آوردن محبت هواداران PSG، کسانی که پشت دروازه هستند، سخت‌ترین چیز است. اینکه در آخرین بازی‌ام برایم شعرهایی خوانند و تصاویری نقاشی شده‌ از مرا به نمایش گذاشتند، چیزهایی است که در خاطره ها باقی می‌ماند.

دی‌ماریای 34 ساله در هفت سال حضورش در پاری‌سن‌ژرمن، در 295 بازی به میدان رفت و آمار 93 گل‌زده و 119 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید