اخبار پاری سن ژرمن

نقش مکرون در تمدید قرارداد امباپه با پاری‌سن‌ژرمن

به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : به گزارش اخباره پاریس ژرمن فرانسه : هافبک آرژانتینی چند فصل اخیر پاری‌سن ژرمن در حال مذاکره با یوونتوس است اما طرفین هنوز به نتیجه‌ای نرسیده‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

به گزارشاخبارپاریس ژرمن فرانسه، امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه در گفت‌وگو با رسانه‌های محلی در مواجهه با این پرسش که «آیا تلاش کرده است کیلیان امباپه را متقاعد کند که قراردادش را با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تمدید کند؟»، نقش داشتن در تمدید قرارداد این ستاره فرانسوی تا سال 2025 را رد نکرد.

مکرون در این باره گفت: «من به شما اطمینان می‌دهم که در نقل‌وانتقالات هیچ بازیکنی دخالت نمی‌کنم. وقتی بحث ورزش می‌شود، من هم مانند هر شهروند فرانسه هستم و می‌خواهم بازی خوبی را ببینم و از تیمی مانند مارسی حمایت کنم. من با کیلیان امباپه به صورت گذرا صحبت کردم تا به او توصیه کنم در فرانسه بماند. وقتی با او به صورت دوستانه و غیررسمی (اشاره به باشگاه رئال مادرید) تماس گرفته می‌شود، این وظیفه رئیس جمهور است که از کشورش دفاع کند».

امباپه 23 ساله در حالی که گفته می‌شد با رئال مادرید توافق کرده و در آستانه پیوستن به پرافتخارترین باشگاه اروپاست، در آخرین لحظه تغییر نظر داد و قراردادش را با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تمدید کرد.

این ستاره فرانسوی که از سال 2017 در عضویت باشگاه پاری‌سن‌ژرمن است، تاکنون در 217 بازی برای پاریسی‌ها به میدان رفته و آمار 171 گل‌زده و 87 پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید