اخبار پاری سن ژرمن

جنجال اشرف حکیمی؛ حمل غیرمجاز مصدوم!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:حرکت عجیب اشرف حکیمی در دقایق پایانی دیدار پی‌اس‌جی- موناکو نزدیک بود به یک جنجال بزرگ منجر شود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پاریسی‌ها بعد از سه برد پرگُل در سه هفته ابتدایی فصل جدید، امشب مقابل موناکو شب سختی را پشت سر گذاشتند و در نهایت، به یک تساوی رضایت دادند. هرچند بازیکنان پی اس جی تا آخرین ثانیه‌ها به دنبال گل پیروزی بودند و همین مسئله باعث شد تا کوچک‌ترین اتلاف وقت توسط بازیکنان موناکو برای آنها غیرقابل قبول باشد.
بنابراین وقتی کایو هنریکه، وینگ بک چپ موناکو در وقت‌های تلف شده بازی کنار خط عرضی زمین نقش زمین شد، اشرف حکیمی منتظر دستور داور یا حضور کادر پزشکی نماند و سعی کرد با گرفتن دست و پای بازیکن حریف، او را از زمین خارج کند؛ اقدامی که با واکنش بازیکنان موناکو همراه شد و پس از آن بازیکنان پی اس جی هم وارد معرکه شدند تا یک درگیری بزرگ شکل بگیرد.

اما داور بازی خیلی سریع دخالت کرد و در نهایت، قائله خاتمه پیدا کرد. نکته عجیب اینکه داور علاوه بر حکیمی به هنریکه هم کارت زرد نشان داد؛ در حالی‌که این بازیکن برزیلی نقشی در این درگیری نداشت.
عجله حکیمی هم به نفع پی اس جی نشد و تنها ثانیه‌های بیشتری از بازی تلف شد و موناکو توانست یک امتیاز باارزش را از پارک دو پرنس به خانه ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید