اخبار پاری سن ژرمن

تیرک دوبل؛ چیو گل نکردی امباپه!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:امشب در دیدار مقابل موناکو بار دیگر ثابت شد که پاری سن ژرمن علاوه بر متمول‌ترین، بدشانس‌ترین تیم فرانسه هم هست. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پاریسی‌ها امشب در حالی مقابل موناکو به تساوی 1-1 رسیدند که 3 بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند. به این ترتیب از ابتدای فصل قبل تاکنون 28 بار توپ را به تیر دروازه حریفان کوبیدند که 12 بار بیشتر از تیم بعدی است.
اما بدشانسی آنها در زدن توپ به تیر دروازه امشب ابعاد تازه‌ای پیدا کرد و آنها در فاصله چند ثانیه، دو بار تیرک دروازه موناکو را به لرزه درآوردند و نتوانستند در نیمه اول به گل برسند.

در حالی که تنها ثانیه‌هایی به پایان 45 دقیقه نیمه اول مانده بود، مسی که پشت محوطه جریمه صاحب توپ شده بود، با یک شوت تماشایی، دروازه الکساندر نوبل را هدف قرار داد اما توپ با بدشانسی به تیرک سمت راست برخورد کرد. ولی توپ برگشتی دقیقا به جایی رفت که کیلیان امباپه حضور داشت. 

ستاره فرانسوی، پشت محوطه شش قدم در حالی صاحب موقعیت شد که نوبل در سمت دیگر روی زمین افتاده بود و او مقابل دروازه خالی به راحتی می‌توانست کار را تمام کند. اما ضربه او در عین ناباوری به تیرک عمودی سمت چپ برخورد کرد و به بازی برگشت.

چهره بهت‌زده جان‌لوئیجی دوناروما که کارگردان تلویزیونی آن را به نمایش کشید در واقع بازتاب شگفتی همه طرفداران پی اس جی بعد از دیدن این صحنه بود. 

دیدگاهتان را بنویسید