اخبار پاری سن ژرمن

تصویر عجیب مسی پس از تعویض دقیقه 87

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:لیونل مسی، ستاره آرژانتینی، چندان از تصمیم کریستوف گالتیه برای تعویضش در دیدار برابر موناکو استقبال نکرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پاری سن ژرمن شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته چهارم لیگ فرانسه به مصاف موناکو رفت و با تساوی 1-1 متوقف شد.
آنها در حالی این یک امتیاز را به دست آوردند که موناکو گل اول این بازی را به ثمر رساند و موفق شد تا دقیقه 70 نیز از این گل محافظت کند و تنها ضربه پنالتی نیمار بود که مانع از ثبت اولین شکست فصل برای پی اس جی بود. 
تلاش‌های شاگردان گالتیه برای باز کردن دروازه موناکو در این بازی بی‌نتیجه ماند و این مربی فرانسوی در دقیقه 87 تصمیم گرفت که مسی را از زمین بیرون ببرد و پابلو سارابیا را در فاصله سه دقیقه تا پایا وقت قانونی بازی وارد زمین کند. 
با این که فرصت زیادی هم تا پایان بازی نمانده بود اما این بازیکن آرژانتینی باز هم واکنش خوبی به تصمیم سرمربی پی اس جی نداشت و چهره‌اش روی نیمکت نشان می‌داد که از تعویضش خوشحال نیست و آن را درک نکرده است. 

این در حالی است که تصمیم گالتیه واکنش‌هایی را در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی نیز به همراه داشت. یکی از هواداران مسی در توییترش نوشت:« کیلیان امباپه بدترین بازی تاریخ را ارائه داد اما مسی تعویض شد. هاهاها.»
کاربر دیگری با اشاره به ناراحتی مسی از این اتفاق اظهار داشت:«مسی مدتی است که بسیار خوب بازی می‌کند، در حالی که امباپه و دیگر بازیکنان افتضاح هستند اما مسی تعویض می‌شود؟ حرفی باقی نمی‌ماند.»
یکی دیگر از هواداران این بازیکن آرژانتینی نیز با اشاره به امتیاز بد امباپه در بازی شب گذشته و عملکرد قابل قبول مسی نوشت:« با وجود این نمره‌ها، این مسی بود که از زمین بازی بیرون کشیده شد! نه امباپه.»
پی اس جی حالا به همراه مارسی و لانس 10 امتیازی است و این در حالی است که لیون نیز با یک بازی کمتر هفت امتیاز دارد و می‌تواند خودش را به این جمع اضافه کند.

دیدگاهتان را بنویسید