اخبار پاری سن ژرمن

گالتیه: خیلی زود از جنجال‌ها عبور کردیم

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:کریستوف گالتیه، سرمربی پاری سن ژرمن، می‌گوید بازیکنان تیمش خیلی زود از جنجال‌ها و حواشی ایجاد شده عبور کرده‌اند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پاری سن ژرمن شب گذشت در چارچوب رقابت‌های هفته سوم لیگ فرانسه به مصاف لیل رفت و با نتیجه 1-7 برابر این تیم به پیروزی رسید. 
درخشش کیلیان امباپه و نیمار در این بازی باعث شد که آنها یک بازی تماشایی را به نمایش بگذارند و این تا حدی نگرانی هواداران این تیم از درگیری‌های اخیر ایجاد شده بین ستاره‌های این باشگاه فرانسوی را کاهش داد. 
گالتیه پس از پایان بازی درباره عملکرد تیمش گفت:« انتظار چنین شروع خوبی برای فصل جدید را داشتم چون ما از ماه جولای در حال کار و تلاش بودیم. پیش فصل خوبی را سپری کردیم. بازیکنانی را در ترکیب این تیم دیدم که می‌خواستد فصل را با نهایت قدرت شروع کنند و همین باعث شده است که من از دیدن این نتیجه به هیچ وجه متعجب نباشم.»

سرمربی پاری سن ژرمن درباره تغییرات ایجاد شده در تیمش اظهار داشت:« ترکیب تیم کمی به خاطر حضور امباپه تغییر کرد. ما سعی کردیم بهترین تعادل ممکن را پیدا کنیم. لیونل مسی، امباپه و نیمار مانند فصل گذشته اما در ساختاری متفاوت بازی می‌کنند.»
او با تمجید از عملکرد سه ستاره هجومی تیمش اضافه کرد:« آنها امشب واقعا برای یکدیگر بازی کردند. حتی وقتی نتیجه بازی مشخص شده بود هم از یکدیگر حمایت کردند و در کنار هم کار کردند. من از اشتیاق آنها برای بازی کنار یکدیگر لذت بردم.»
این مربی فرانسوی با اشاره به حواشی ایجاد شده برای این تیم پس از بازی برابر مون‌پولیه ادامه داد:« من تمامی بحث‌هایی که پیش آمده بود را به دقت دنبال کردم. اما خیلی زود در اولین جلسه تمرینی هفته احساس کردم که همه مشکلات حل شده است و ما از این جنجال‌ها عبور کردیم. همه رفتار تیمی خوبی داشتند و من منتظر دیدم یک بازی خوب بودم و همینطور هم شد.»

دیدگاهتان را بنویسید