اخبار پاری سن ژرمن

تبعید به نیمکت؛ هشدار مدیر PSG به سرخیو راموس

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مدیر ورزشی پی‌اس‌جی به سرخیو راموس گفته است که ممکن است با آمدن یک مدافع جدید، جایگاهش در ترکیب ثابت را از دست بدهد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 شرایط برای سرخیو راموس در فصل جاری کاملا متفاوت با فصل قبل است. راموس که تابستان سال گذشته از رئال جدا شد و با قراردادی دو ساله به پی‌اس‌جی پیوست، بیشتر درگیر مصدومیت‌ها بود و نتوانست توانایی‌هایش را در پاریس نشان دهد اما او با بهبودی کامل مصدومیت، فصل جاری را خوب شروع کرده و یکی از سه مدافع ثابت پی‌اس‌جی است. راموس حتی در سوپرجام فرانسه برابر نانت، موفق به گلزنی نیز شد و به نظر می‌رسد با ادامه این روند، شانس بازگشت به تیم ملی اسپانیا را نیز خواهد داشت.

امروز نشریه اکیپ گزارش داد که لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی پی‌اس‌جی، اخیرا با سرخیو راموس صحبت کرده و به او گفته است که نسبت به جایگاه ثابتش اطمینان نداشته باشد چرا که باشگاه قصد دارد تا پایان نقل و انتقالات(10 روز دیگر) یک مدافع بزرگ بخرد. در این‌صورت ممکن است سرخیو راموس نیمکت نشین شود و کامپوس قصد داشت آمادگی ذهنی لازم را در کاپیتان سابق رئال و اسپانیا ایجاد کند. اکیپ نوشته است که راموس نه‌تنها ناراحت نشده که از آمدن یک مدافع جدید استقبال نیز کرده است. 

او عاشق رقابت کردن است و انگیزه‌هایش حالا بیشتر شده است. راموس خود را یک رهبر در رختکن تیم می‌داند و مقبولیت عمومی نیز بین بازیکنان پی‌اس‌جی دارد. او در تنش اخیر بین کیلیان امباپه و نیمار نیز قصد آشتی دادن این دو ستاره بزرگ را داشت که البته تلاش او نتیجه نداد.

پی‌اس‌جی هفته‌ها برای جذب میلان اشکرینیار، مدافع اینتر، تلاش کرد ولی موفق به جذب او نشد. باید دید مدافع جدید موردنظر پی‌اس‌جی، چه کسی است.

دیدگاهتان را بنویسید