اخبار پاری سن ژرمن

لیل 1-7 پاری‌سن‌ژرمن: نمایش همبستگی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:پاری سن ژرمن در دیداری خارج از خانه موفق شد لیل را 7-1 شکست دهد تا حواشی یک هفته اخیر به فراموشی سپرده شود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 پس از اینکه پیروزی هفته گذشته پاریسی‌ها مقابل مون پلیه، تحت تاثیر درگیری نیمار و کیلیان امباپه قرار گرفت، در دیدار امشب ستاره‌های پی اس جی بیش از همیشه تلاش کردند تا نشان دهند رابطه گرمی با هم دارند و مشکلی با گلزنی یکدیگر ندارند.
شاگردان کریستوف گالتیه بازی را توفانی آغاز کردند و تنها یک دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسیدند. مسی که روی سومین ضربه این بازی صاحب توپ شده بود، با یک پاس تک ضرب دیدنی امباپه را روانه دروازه کرد و او هم توپ را از بالای سر دروازه‌بان حریف عبور داد تا گل اول بازی به ثمر برسد.

برتری پاریسی‌ها ادامه پیدا کرد و بعد از چند حمله خطرناک، در دقیقه 28، روی پاس نونو مندس، این مسی بود که با یک بغل پای دقیق، حساب کار را 2-0 کرد.

فشار حملات میهمان ادامه داشت و در دقیقه 39، پاس نیمار، اشرف حکیمی را صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت محکم، توپ را به گوشه دروازه لیل فرستاد.
این گل هم پایان کار پی اس جی در نیمه اول نبود و این تیم در دقیقه 43، به گل چهارم رسید. نیمار که با پاس مسی صاحب موقعیت شده بود، با یک شوت محکم کار را تمام کرد تا نیمه اول با نتیجه 4-0 به پایان برسد.

نیمه دوم را هم پاریسی‌ها هجومی آغاز کردند و در دقیقه 52 به گل پنجم رسیدند. پاس اشرف حکیمی با حرکت خوب امباپه به نیمار رسید و او گل دوم خودش در این دیدار را به ثمر رساند.
  در دقیقه 54 جاناتان بامبا یکی از گل‌های خورده لیل را جبران کرد تا اختلاف به چهار گل کاهش پیدا کند.
اما در ادامه بار دیگر این بازیکنان پاری سن ژرمن بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در دقیقه 66 به گل ششم رسیدند. این بار هم نیمار در نقش گلساز ظاهر شد و پاس هوشمندانه او را امباپه تبدیل به گل کرد.
علی رغم پنج گل اختلاف، پاریسی‌ها به حملات‌شان ادامه دادند و سرانجام در دقیقه 87، امباپه هت تریکش در این دیدار را کامل کرد. امباپه که با پاس نیمار راهی دروازه لیل شده بود، با ضربه‌ای دیدنی گل هفتم تیمش را به ثمر رساند تا پاریسی‌ها در شبی به یادماندنی به یک پیروزی پُرگُل برسند.

دیدگاهتان را بنویسید