اخبار پاری سن ژرمن

آنچلوتی: رئال می‌تواند از این هم بهتر شود

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که علی رغم موفقیت های اخیر، تیمش می تواند باز هم پیشرفت کند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

رئال مادرید امشب موفق شد با پیروزی 2-0 مقابل آینتراخت فرانکفورت، فاتح سوپرجام اروپا ش,د. آنها فصل گذشته در حالی توانستند لالیگا و چمپیونزلیگ را ببرند که در ابتدای فصل کمتر کسی می توانست چنین دستاوردی را برای آنها پیش بینی کند.
این مربی کهنه کار ایتالیایی که از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل آینتراخت راضی بود، در پایانی بازی با خبرنگاران در مورد موضوعات مختلف صحبت کرد:

عملکرد رئال
نیازی به این بازی نداشتم که بگویم این تیم باانگیزه و تشنه پیروزی است. این دیدار پیچیده تر از چیزی بود که به نظر می رسید. بعد از گل آلبا ما بازی را به خوبی کنترل کردیم. می‌خواهم توجه شما را به انسجام خط دفاعی جلب کنم. در سه فینال اخیر ما گلی دریافت نکردیم و این خیلی مهم است. 
رختکن تیم
این سالم ترین رختکنی است که من تا به حال داشته ام. این برای من کاملا واضح است. این کمک می کند تا پیروز شویم اما این به هوشمندی بازیکنان هم مربوط است.

بنزما
او مهمترین و سرنوشت سازترین بازیکن جهان است. او برای ما بسیار مهم است، به خاطر بازی‌اش و گل‌هایش. 
سیستم چرخشی
امسال می‌خواهیم کمی از سیستم چرخشی استفاده کنیم.
پیشرفت
یک سال قبل دشوار بود که چنین شرایطی را پیش بینی کنیم. ما قدم های رو به جلوی زیادی برداشتیم اما فکر می کنم این تیم می تواند بهتر شود. 
آلابا
او یک لیدر است و از نظر تاکتیکی خیلی پیشرفت کرده است. او قبلا بیشتر بازیکنی فیزیکی بود.

دیدگاهتان را بنویسید