اخبار پاری سن ژرمن

واکنش‌های منفی به توافق PSG با اسپانسر جنجالی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:قرارداد همکاری باشگاه پاری‌سن ژرمن با یک سایت شرط‌بندی واکنش‌هایی منفی در فرانسه به دنبال داشت. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 10 روز پیش باشگاه پاری‌سن ژرمن خبر از توافق با یک سایت شرط‌بندی داد. دفتر این شرکت در قبرس مستقر است و در بیش از 20 کشور دنیا نیز شعبه دارد. از 50 کشور مختلف نیز به شرط‌بندی در این سایت مشغول هستند اما واکنش‌ها به این توافق در فرانسه منفی بوده است.

طبق گزارش نشریه اکیپ، این شرکت با بارسلونا نیز تا سال 2024 قرارداد داد و سال 2019 سه باشگاه بزرگ انگلیسی به همکاری خود با آن پایان دادند. در ادامه، فعالیت این شرکت در بریتانیا، کنیا و هلند نیز به دلیل نقض قوانین ممنوع شد. مهمتر از همه اینکه این شرکت در فرانسه نیز حق فعالیت ندارد و سایت آن فیلتر شده است؛ به‌طوری‌که از فرانسه تنها با استفاده از وی‌پی‌ان می‌توان به این سایت دسترسی داشت.

با این حال عقد قرارداد پی‌اس‌جی با این شرکت غیرقانونی نیست و باشگاه پاریسی اعلام کرده است که برای این توافق نیاز به کسب اجازه از مقامات فرانسوی نداشته است. یکی از مدیران پی‌اس‌جی به اکیپ گفت:«این یک توافق منطقه‌ای در آفریقا و آسیاست و پی‌اس‌جی به قوانین کشورهای مرتبط با این توافق نامه پایبند است. هیچ قانونی وجود ندارد که ما را از همکاری با این شرکت منع کند.»

دیدگاهتان را بنویسید