اخبار پاری سن ژرمن

برناردو سیلوا، کلید موفقیت تیم ژاوی خواهد بود

LONDON, ENGLAND - AUGUST 07: Bernardo Silva of Manchester City during the Premier League match between West Ham United and Manchester City at London Stadium on August 07, 2022 in London, England. (Photo by Julian Finney/Getty Images)

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:سرخیو آگوئرو، ستاره سابق منچسترسیتی، می‌گوید انتقال برناردو سیلوا به بارسلونا ممکن است و او کلید موفقیت بارسای ژاوی خواهد بود. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

درحالیکه شایعات زیادی درباره انتقال احتمالی برناردو سیلوا، هافبک پرتغالی منچسترسیتی، به بارسلونا به گوش می‌رسد؛ با وجود مخالفت مدیران باشگاه انگلیسی و ادعای آنها مبنی بر اینکه سیلوا را به بارسا نخواهند داد سرخیو آگوئرو می‌گوید این انتقال ممکن است تابستان امسال انجام شود.

آگوئرو در توضیح ادعای خود مدعی است بارسلونا و کادر فنی‌اش می‌دانند که برناردو سیلوا کلید موفقیت تیم ژاوی در فصل آینده خواهد بود و در نتیجه برای جذب او از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد.

با اینحال شکی نیست که تبدیل شدن هافبک پرتغالی به یکی از ستونهای تیم پپ گواردیولا در سالهای اخیر و از سوی دیگر مشکلات بزرگ مالی بارسلونا که حتی ثبت خریدهای تابستانی را تا این لحظه به تعویق انداخته، باعث می‌شود انتقال این ستاره پرتغالی بسیار پیچیده شود.  

آگوئرو که معتقد است بارسا می‌تواند در روزهای باقی‌مانده از پنجره نقل و انتقالات، ستاره سیتی را به نوکمپ منتقل کند در این باره گفت:” برناردو بازیکن بزرگی است. او توپ را با خودش حمل می‌کند، برای تیم از خودگذشتگی دارد و هم می‌تواند پاس گل بدهد و هم گل بزند. برناردو توان بازی در پستهای مختلف را دارد و اگر سیتی بگذارد او از دست برود من واقعا تعجب می‌کنم. این کاری است که سیتی باید انجام بدهد: ممانعت از جدا شدن برناردو. ولی در طرف دیگر معادله بارسا است. باشگاهی که نشان داده هر کاری برایش ممکن است.

اگر برناردو در نهایت به بارسا برود او می‌تواند کلید موفقیت تیم ژاوی باشد. ژاوی تیمش را بر اساس کنترل مالکیت توپ سازمان داده و برناردو بهتر از هر کسی می‌تواند در میانه میدان خواسته‌هایش را انجام دهد”.

دیدگاهتان را بنویسید