اخبار پاری سن ژرمن

پایان کار ستاره پرحاشیه PSG؛ مقصد یونایتد است؟

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:باشگاه پاری سن ژرمن در تلاش است تا زمینه انتقال مائورو ایکاردی را فراهم کند و منچستریونایتد قصد دارد این ستاره 29 ساله و آرژانتینی را در فصل تابستان به خدمت گیرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 سه سال از انتقال مائورو ایکاردی از اینتر به پاری سن ژرمن سپری شده و شرایط به بدترین شکل ممکن برای این مهاجم پیش می رود. بر اساس صلاحدید کادر فنی باشگاه فرانسوی، مائوریتو دیگر حق تمرین با تیم اصلی را ندارد و می توان جدایی این بازیکن از پی‌اس‌جی را قطعی توصیف کرد. رسانه آرژانتینی TyC Sports مدعی شد دو باشگاه منچستریونایتد و گالاتاسرای به جذب این مهاجم علاقمند هستند و یکی از این دو تیم مقصد بعدی ایکاردی خواهد بود.

شیاطین سرخ در روزهای اخیر برای جذب یک مهاجم جدید وارد عمل شده اند، اما انتقال بازیکنانی چون مارکو آرناتوویچ و بنجامین ششکو منتفی شد و حالا نام ایکاردی در لیست خرید این تیم قرار گرفته است. منچستریونایتد قصد دارد این بازیکن پرحاشیه را به صورت قرضی جذب کند و در صورت نهایی شدن این انتقال، پرداخت بخشی از دستمزد او به عهده پاری سن ژرمن خواهد بود. در شرایطی که تا چند سال پیش از ایکاردی به عنوان یکی از بهترین مهاجمان جهان نام برده می شد، او دیگر جایی در لیست تیمش ندارد و در فصل بعد شاهد حضور او در تیم دیگری به جز پاری سن ژرمن خواهیم بود.

کریستوف گالتیه، سرمربی جدید پاری سن ژرمن، دیروز رسما اعلام کرد که ایکاردی جدا از تیم اصلی تمرین خواهد کرد و نام این مهاجم آرژانتینی در لیست او برای فصل جدید جایی ندارد. کریستوف گالتیه در این رابطه گفت: “باشگاه در کنار خود مائورو برای یافتن بهترین راه حل ممکن تلاش می کند. این بازیکن زمان بسیار کمی برای بازی داشته و من فکر می‌کنم بهترین کار این است که ایکاردی دوباره فعالیت خود را در تیم و شرایط مطلوب‌تری شروع کند.”

دیدگاهتان را بنویسید