اخبار پاری سن ژرمن

نگرانی در اتحاد؛ سیلوا از سیتی خداحافظی کرد؟

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:تردیدها درباره آینده برناردو سیلوا، ستاره منچسترسیتی، همچنان به پایان نرسیده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 گمانه‌زنی درباره جدایی سیلوا از منچسترسیتی و انتقالش به بارسلونا همچنان ادامه دارد و به نظر می‌رسد که هیچ چیز برای دو طرف به پایان نرسیده است. 
پپ گواردیولا پیش از این گفته بود که اگر هر بازیکنی قصد ترک سیتی را داشته باشد، این باشگاه جلوی او را نخواهد گرفت و به نظر می‌رسد که این بازیکن نیز علاقه زیادی دارد که پیراهن بارسا را در فصل جدید به تن کند. 
سیتی روز گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف بورنموث رفت و موفق شد با نتیجه 0-4 برابر این تیم به پیروزی برسد اما رفتارهای سیلوا در این بازی توجه هواداران این تیم را به خود جلب کرد. 

تماشاگرانی که روز گذشته برای تماشای این بازی به ورزشگاه اتحاد رفته بودند به شدت این هافبک پرتغالی را مورد تشویق قرار دادند و او هم آخرین نفری بود که زمین بازی را ترک کرد تا جواب ابراز احساسات هواداران سیتی را بدهد و آنها را تشویق کند. 
این اتفاق باعث شد که بسیاری از هواداران سیتی این احساس را داشته باشند که این آخرین روزهای حضور سیلوا در منچسترسیتی است و او به نوعی با این حرکت با آنها خداحافظی کرده است. 
گواردیولا پیش از این از سیلوا تمجید کرده و گفته بود که همچنان روی او حساب می‌کند اما این بازیکن روز گذشته هم بار دیگر مانند بازی هفته اول برابر وستهام روی نیمکت قرار داشت و در ترکیب اصلی سیتی به میدان نرفت. او تا به حال در دو هفته اول لیگ تنها 37 دقیقه بازی کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید