اخبار پاری سن ژرمن

بارسا 0-0 رایو وایه‌کانو: همچنان ناامیدکننده

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:بارسلونا فصل جدید رقابت‌های لالیگا را با تساوی 0-0 خانگی مقابل رایو وایه‌کانو آغاز کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 آبی و اناری‌ها که فصل قبل در هر دو دیدار رفت و برگشت با یک گل مغلوب رایو شده بودند، امشب هم در باز کردن دروازه حریف توفیقی نداشتند و به تساوی رضایت دادند. 

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند اما نتوانستند موقعیت ویژه‌ای روی دروازه حریف ایجاد کنند. 
در دقیقه 12، روی یک ضدحمله لواندوفسکی، رافینیا صاحب موقعیت شد اما ضربه او با دخالت مدافع حریف بلوکه شد.
یک دقیقه بعد، روی پاس عثمان دمبله، این لواندوفسکی بود که با یک ضربه چیپ دروازه رایو را باز کرد اما داور به دلیل آفساید این گل را نپذیرفت.
برتری بارسا ادامه داشت و در دقیقه 20، این بار دمبله بود که برای رافینیا موقعیت سازی کرد اما ضربه این ستاره برزیلی از بالای دروازه حریف به بیرون رفت. در دقیقه 21 لواندوفسکی با یک پاس خوب، دمبله را راهی دروازه کرد اما ضربه او را دروازه‌بان حریف دفع کرد.
حملات بارسا ادامه پیدا کرد و در دقایق 35 و 36، این تیم صاحب دو موقعیت خوب شد اما نتوانست از هیچ یک از آنها استفاده کند.

در دقایق پایانی نیمه اول از شدت حملات میزبان کاسته شد و در مقابل چیزی نمانده بود که در دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده، آلوارو گارسیا تیم میهمان را پیش بیندازد اما واکنش خوب تراشتگن باعث شد تا نیمه اول بدون گل به پایان برسد.
نیمه دوم را دو تیم متعادل آغاز کردند و در دقیقه 51، این تیم میهمان بود که صاحب موقعیت شد اما ضربه کامه‌یو از کنار دروازه به بیرون رفت.
سه دقیقه بعد نوبت بارسا بود که در محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شود اما دروازه‌بان رایو به هر ترتیب ممکن توپ را مهار کرد.
در ادامه این بازیکنان بارسا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند و موقعیت‌های خطرناک‌تری هم روی دروازه حریف ایجاد کردند اما هیچ یک از فرصت ها تبدیل به گل نشد. از جمله در دقیقه 88 که فرانک کسیه توانست روی یک توپ برگشتی دروازه حریف را باز کند اما داور به دلیل خطا این گل را نپذیرفت.

در سومین دقیقه از وقت‌های اضافی نیمه دوم، سرخیو بوسکتس به دلیل خطا روی بازیکن حریف کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد. 
بازیکنان رایو از برتری نفری‌شان استفاده کردند و در دقایق باقی مانده حملات خطرناکی روی دروازه بارسا انجام دادند و چیزی نمانده بود که به گل برتری برسند اما در نهایت توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

دیدگاهتان را بنویسید