اخبار پاری سن ژرمن

ماروتا: اینتر تسلیم تهدید پی‌اس‌جی نخواهد شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی اینتر، می‌گوید پاری سن ژرمن این باشگاه ایتالیایی را برای موافقت با انتقال مدافعش میلان اشکرینیار به پاریس، به صورت ضمنی تهدید کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

میلان اشکرینیار مدافع اسلواک اینتر یکی از هدف‌های مهم نقل و انتقالاتی پاری سن ژرمن در تابستان امسال بود. اما اینتر در مقابل درخواست‌های پاریسی‌ها محکم ایستاد و تا این لحظه مالکان ثروتمند پی‌اس‌جی نتوانسته‌اند اراده اینتر را در هم شکسته و اشکرینیار را در اختیار کریستوف گالتیه بگذارند.

جوزپه ماروتا، مدیر ورزشی اینتر، در صحبت‌های امروز خود مدعی شد پی‌اس‌جی باشگاهش را به صورت ضمنی تهدید کرده تا با انتقال مدافع اسلواک به پاریس مخالفت نکند. اما ماروتا می‌گوید نه اینتر و نه اشکرینیار در مقابل تهدیدها سر خم نخواهند کرد.

ناصر الخلیفی، رئیس پی‌اس‌جی، اخیرا در یک مصاحبه با انتقاد از سیاست اینتر در جریان مذاکرات درباره اشکرینیار گفت باشگاهش ممکن است امسال از ادامه مذاکرات صرفنظر کند تا تابستان آینده او را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت بگیرد؛ بدون اینکه پولی به اینتر بپردازد. این صحبتهای الخلیفی از سوی ماروتا به عنوان تهدید تفسیر شده است.

ماروتا امروز در آستانه دیدار اینتر و لاتزیو در یک مصاحبه تلویزیونی گفت:” می‌توانم این را بگویم که مالکان باشگاه هفته گذشته خیلی واضح گفتند که از پیشنهادهای پی‌اس‌جی وسوسه نخواهند شد. بنابراین می‌توانم تایید کنم که اشکرینیار یکی از عناصر خیلی مهم تیم ما است و صد در صد در اینتر خواهد ماند”.

قرارداد میلان اشکرینیار با اینتر در تابستان 2023 به پایان می‌رسد. در نتیجه رد کردن پیشنهاد 50 میلیون یورویی پی‌اس‌جی می‌تواند برای اینتر قمار خطرناکی باشد. مدیران نراتزوری هیچ تضمینی بابت تمدید قرارداد اشکرینیار ندارند و تنها از این مدافع اسلواک قولی شفاهی گرفته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید