اخبار پاری سن ژرمن

طلسم شکست؛ رئالی‌ها بالاخره پاداش گرفتند

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:باشگاه رئال مادرید پس از دو سال به بازیکنانش پاداش قهرمانی داد که البته رقم آن قابل مقایسه با پاداش‌های قبل از کرونا نیست. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

رئال مادرید فصل گذشته فوق العاده کار کرد و توانست قهرمان سوپرجام اسپانیا، لالیگا و لیگ قهرمانان شود. رئال اخیرا در سوپرجام اروپا نیز عنوان قهرمانی را کسب کرد. طبق ادعای مارکا، رئال مادرید به‌خاطر سه قهرمانی فصل گذشته به بازیکنانش پاداش داده است. 

از سال 2020 و با شیوع کرونا، رئال مادرید با بازیکنان به توافق رسید که هیچ پاداشی برای فتح جام پرداخت نشود و 20 درصد از دستمزد بازیکنان نیز در یک مقطع کاهش پیدا کرد. رئال فصل 20-2019 قهرمان لالیگا و سوپرجام اسپانیا شد ولی هیچ پاداشی به بازیکنان تعلق نگرفت. فصل 21-2020 نیز رئال هیچ جامی کسب نکرد.

مارکا امروز نوشت که به هر بازیکن  رئال در مجموع، 900 هزار یورو ناخالص پاداش تعلق گرفته که با کسر مالیات به 450 هزار یورو خواهد رسید. این پاداش هنوز به اندازه پاداش‌‌های قبل از کرونا نیست. فصل 17-2016 که رئال فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شد، هر بازیکن رئال 1.5 میلیون یورو پاداش گرفت. فصل 16-2015 رئال فاتح لیگ قهرمانان شد و به هر بازیکن 700 هزار یورو پاداش تعلق گرفت. فصل 18-2017 نیز رئال توانست قهرمان چمپیونزلیگ شود و پاداش هر بازیکن نیز 600 هزار یورو بود.

دیدگاهتان را بنویسید