اخبار پاری سن ژرمن

پیشنهاد بزرگ به چلسی؛ نیمار را جذب کن

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:به چلسی پیشنهاد شده است تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات در روز پنج‌شنبه، نیمار، ستاره برزیلی پاری‌سن ژرمن را به‌خدمت بگیرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

نیمار ستاره 30 ساله و برزیلی، فصل را در ترکیب پاری‌سن ژرمن فوق العاده و درخشان آغاز کرده و در پنج بازی در تمامی مسابقات هشت گل به ثمر رسانده و 6 پاس نیز گل داده است. حالا نشریه دیلی میل مدعی شد برخی واسطه‌ها به چلسی پیشنهاد داده‌اند تا نیمار را قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به‌خدمت بگیرد. پاری‌سن ژرمن به دلیل نگرانی‌های بحث فرپلی مالی، باید یکی از بازیکنان خود را به فروش برساند و این ستاره برزیلی گزینه مورد نظر آنها برای جدایی است.

این باشگاه در تابستان امسال بیش از 100 میلیون پوند برای جذب ویتینیا، نونو مندز، فابین روئیز، رناتو سانچس و نوردی موکیله خرج کرده و قرار است کارلوس سولر نیز با قراردادی 17 میلیون پوندی از والنسیا به این تیم ملحق شود. پس از تمدید قرارداد با کیلیان امباپه در ماه می، با دستمزد 650 هزار پوند، حساسیت یوفا روی پاری‌سن ژرمن بیشتر شده و تحقیقاتی در مورد خرج و مخارج این تیم صورت گرفته است.

البته به‌خاطر اینکه چلسی در حال حاضر روی گزینه‌های دیگری مانند پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم گابنی بارسلونا کار می‌کند و البته با توجه به قیمت بالا و حقوق هنگفت نیمار، حصول این توافق در روزهای واپسین پنجره نقل و انتقالات بسیار دشوار بوده و بعید است نیمار در این مدت کوتاه از پاری‌سن ژرمن راهی چلسی شود.

دیدگاهتان را بنویسید