اخبار پاری سن ژرمن

ایران ۳-۰ اسلوونی؛ نگذاشتیم نفس بکشند!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: تیم ملی والیبال ایران در یک بازی یک طرفه موفق شد اسلوونی را شکست دهد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

سومین روز هفته سوم و پایانی مرحله مقدماتی لیگ ملت‌های والیبال سال 2022 امروز (پنج‌شنبه 16 تیرماه) با 6 دیدار در دو شهر اوزاکا در ژاپن برای گروه پنجم و گدانسک در لهستان برای گروه ششم پیگیری شد.
تیم‌های آمریکا، آلمان، برزیل، ایتالیا، اسلوونی و لهستان در این دیدارها برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

در پایان دیدارهای دیروز صعود شش تیم لهستان، ایتالیا، آمریکا، فرانسه، برزیل و ژاپن به مرحله نهایی لیگ ملت‌ها قطعی شد و پنج تیم هلند، اسلوونی، ایران، صربستان و آرژانتین در سه روز باقی مانده از این رقابت‌ها برای دو سهمیه باقی مانده مرحله نهایی رقابت‌ کرده و خواهند کرد. تیم‌های آلمان، چین، کانادا، بلغارستان و استرالیا نیز از صعود ناامید شدند و در روزهای باقی مانده برای رتبه بهتر جدول تلاش خواهند کرد.

تیم ملی والیبال ایران هفته سوم رقابت ها را با پیروزی شگفت انگیز و فوق العاده مقابل لهستان آغاز کرد اما در مسابقه دوم خود با وجود عملکرد قابل قبول برابر ایتالیا 3-1 شکست خورد؛ از طرف دیگر حریف اصلی ایران در راه صعود یعنی اسلوونی موفق شد بلغارستان را شکست دهد تا اوضاع جدول پیچیدگی زیادی پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید