اخبار پاری سن ژرمن

قرارداد نیمار با پاری‌سن‌ژرمن تمدید شد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن: یک منبع فرانسوی از تمدید خودکار قرارداد مهاجم برزیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن خبر داد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

نشریه اکیپ فرانسه خبر داد که قرارداد نیمار با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به صورت خودکار تمدید شده است.

ظاهراً در قرارداد نیمار با پاریسی‌‌ها بندی وجود داشت که به موجب آن این امکان برای ستاره برزیلی فراهم می‌شد که قراردادش را تا سال 2027 تمدید کند و تحقق یکسری شروط این بند را فعال کرده است.

تمدید قرارداد نیمار در حالی صورت گرفته است که در چند روز اخیر خبرهایی مبنی بر قرار گرفتن نام او در فهرست بازیکنان فروشی باشگاه فرانسوی و احتمال سردرآوردن او از یوونتوس و چلسی شنیده می‌شد.

در حقیقت نیمار برخلاف میل باشگاه پاریسی‌ها از بند موجود در قراردادش با این باشگاه استفاده کرده تا به حضورش در پارک دو پرنس تداوم ببخشد. به این ترتیب پاریسی‌ها تا 5 سال دیگر مجبور به پرداخت حقوق نجومی 30 میلیون یورو در سال به نیمار خواهند بود، مگر اینکه خود بازیکن رضایت بدهد و پیشنهاد یکی از مشتریانش را بپذیرد.

نیمار سال 2017 با قرارداد 222 میلیون یورویی که غرامت فسخ قراردادش با بارسلونا بود؛ به عنوان گران‌ترین بازیکن تاریخ به PSG پیوست و تا به امروز نیز این عنوان را حفظ کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید