اخبار پاری سن ژرمن

فولام 2–2 لیورپول؛ لغزش در همان شروع فصل

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:لیورپول در هفته اول لیگ برتر و دیداری دشوار در خانه فولام به تساوی 2-2 رسید. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 لیورپول که فصل گذشته به نایب قهرمانی در لیگ برتر بسنده کرده بود، در فصل جدید و در اولین مسابقه در خانه فولام شرایط دشواری را تجربه کرد و در نهایت به تساوی 2-2 رضایت داد.

در همان دقایق ابتدایی بود که الکساندر میتروویچ روی اشتباه ترنت الکساندر آرنولد صاحب فرصت گلزنی شده و می‌توانست از درون محوطه دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 14 و روی حرکت اندرو رابرتسون، لیورپول توسط لوییس دیاز به گل رسید و البته این گل آفساید اعلام شد.

دقایقی بعد این بار رابرستون با ارسال خود روی دروازه فولام خطرساز شد، اما ضربه سر محمد صلاح دقیق نبود و به بیرون رفت. در دقیقه 24 این بار فولام روی ارسال پریرا صاحب فرصت مناسبی برای گلزنی شد، اما ضربه پالینیا از گوشه محوطه جریمه به جوئل ماتیپ برخورد کرد و به بیرون رفت.

اما در دقیقه 32 فولام موفق شد به گل اول دست یابد. روی ارسال تماشایی تته از سمت راست، الکساندر میتروویچ بالاتر از آرنولد و با ضربه سر دقیق و فنی خود آلیسون بکر را مغلوب کرد و گل اول این مسابقه را به ثمر رساند.

لیورپول خیلی زود و روی پاس تیاگو در سمت چپ به لوییس دیاز، می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند، اما ضربه این ستاره کلمبیایی با بدشانسی به دیرک دروازه فولام برخورد کرد و در نهایت نیمه اول با برتری 0-1 میزبان به اتمام رسید.

فولام نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و بعد از گذشت چند دقیقه و روی اشتباه داروین نونیز فرصت داشت به گل دوم نیز دست یابد، اما ضربه کبانو در موقعیتی بسیار خوب به دیرک دروازه مرسی سایدی‌ها برخورد کرد و این فرصت فوق العاده برای افزایش اختلاف از دست رفت.

در دقیقه 62 محمد صلاح بعد از یک و دو با الکساندر آرنولد یک پاس کوتاه بسیار خوب در داخل محوطه برای داروین نونیز ارسال کرد، اما ضربه پشت پا و تماشایی این بازیکن را روداک دفع کرد و در ادامه کوتاجرز توانست توپ را دور کند.

دقایقی بعد لیورپول بالاخره به گل تساوی دست یافت. ارسال زمینی محمد صلاح از سمت راست باز هم با ضربه پشت پای داروین نونیز همراه شد و این بار ستاره اروگوئه‌ای مرسی سایدی‌ها توانست با این حربه و به زیبایی دروازه فولام را باز کند.

در دقیقه 72 تیم میزبان به گل دوم دست یافت. الکساندر میتروویچ در محوطه توسط ویرژیل فن دایک سرنگون شد تا فولام صاحب یک ضربه پنالتی شود. خود این مهاجم پشت توپ قرار گرفت و با ضربه‌ای دقیق به گوشه سمت راست، برای دومین بار دروازه لیورپول را باز کرد.

دقایقی بعد و روی ارسال جوردن هندرسون بود که داروین نونیز فرصت داشت کار را به تساوی بکشاند، اما ضربه والی این بازیکن دقیق نبود و راهی به دروازه فولام پیدا نکرد.

اما در دقیقه 80 لیورپول به گل مساوی دست پیدا کرد. روی دفع توپ اشتباه مدافع فولام، توپ در مرکز محوطه به داروین نونیز رسید و او با پاس کوتاه خود محمد صلاح را صاحب موقعیت بسیار خوبی برای گلزنی کرد تا لیورپول بازی را به تساوی بکشاند. 

در اوقات اضافی لیورپول صاحب فرصت بسیار خوبی برای زدن گل برتری شد، اما ضربه جوردن هندرسون به دیرک دروازه برخورد کرد و این موقعیت طلایی از دست رفت. تلاش دو تیم برای زدن گل برتری نتیجه‌ای نداشت و در نهایت این دیدار تماشایی با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

دیدگاهتان را بنویسید