اخبار پاری سن ژرمن

نقاط قوت و ضعف PSG در بازی نخست فصل از نگاه گالتیه

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن پیروزی شاگردانش در هفته نخست فصل جدید لوشامپیونه با گل های فراوان را اتفاقی عادی تلقی کرد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن شب گذشته (شنبه) در اولین بازی‌اش در فصل جدید لوشامپیونه موفق شد میزبان خود تیم کلرمون فوت را با نتیجه 5 بر صفر شکست دهد که در این بازی لیونل مسی 2 بار، نیمار یک بار گلزنی کردند.

این اولین بازی پاریسی‌ها در لوشامپیونه با هدایت سرمربی جدیدشان کریستوف گالتیه بود و دومین برد متوالی پرگل آنها پس از پیروزی 4 بر صفر هفته گذشته برابر نانت در سوپرجام فرانسه.

گالتیه اما واکنشی خونسردانه‌ نسبت به روندی که تیمش در آغاز فصل در پیش گرفته نشان داد و در پایان بازی به خبرنگاران گفت: بسیار راضی‌ام و اول و بیش از هرچیز از بابت پیروزی تیم‌مان. بردن بازی با زدن 5 گل آن هم بدون دادن فرصت گلزنی به حریف و با حفظ سطح کیفی بالای تیم‌مان حتی زمانی که فاصله‌مان با حریف بیشتر و بیشتر می‌شد. من شیوه‌ای که تیم‌مان خودش را در حملات نشان داد دوست داشتم اما هنوز معتقدم که تلاش‌مان برای پس گرفتن توپ از حریف باید بیشتر باشد.

سرمربی فصل گذشته نیس که تابستان امسال جای مائوریسیو پوچتینو را روی نیمکت پاریسی‌ها گرفت، افزود: می‌دانم که تیمی بسیار پرمهره و بااستعداد در اختیار دارم اما آنها باید در خدمت تیم و مانند یک تیم بازی کنند. این اتفاق هم نه فقط در یک مقطع از بازی بلکه در تمام طول آن و در تمام طول فصل باید رخ دهد.

پاریسی‌ها علاوه بر کسب پیروزی، اولین کلین‌شیت فصل‌شان را هم ثبت کردند. گالتیه در این باره هم اظهار داشت: کلین شیت خیلی مهم بود. مقابل نانت. ما دو سه موقعیت گلزنی به حریف دادیم اما امشب حتی یک موقعیت هم ندادیم. انگیزه تیم برای دفاع گروهی بالا رفته بود اما خوب قبول دارم که مهمترین چیز گلزنی است و این در DNA پاری‌سن‌ژرمن و بازیکنان آن است.

دیدگاهتان را بنویسید