اخبار پاری سن ژرمن

تبعید به تیم جوانان؛ شوک به مهاجم مازاد پی‌اس‌جی

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مائورو ایکاردی، مهاجم آرژانتینی پی اس جی اجازه تمرین با تیم اول باشگاه را ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 مائورو ایکاردی به احتمال فراوان تا پایان انتقالات تابستانی راهی تیمی دیگر خواهد شد. مهاجم آرژانتینی پی اس جی که در سوپرجام فرانسه برابر نانت نیمکت نشین بود، در بازی هفته نخست لوشامپیونا مقابل کلرمون، جایی در فهرست نداشت و بازی را از خانه تماشا کرد. طبق ادعای اکیپ، ایکاردی حق تمرین با تیم اول را هم ندارد و به تیم جوانان تبعید شده است. این برنامه جدیدی است که لوئیز کامپوس، مدیر ورزشی جدید پی اس جی پیاده کرده و بر اساس آن، بازیکنانی که در فهرست خروج قرار دارند، اجازه تمرین با تیم اول را ندارند. ایکاردی تا زمان تعیین تیم بعدی خود، باید با تیم جوانان تمرین کند.

با وجود ستاره هایی چون کیلیان امباپه، نیمار و لیونل مسی در خط حمله پی اس جی، جایی برای ایکاردی نیست و ستاره سابق اینتر حالا به بازگشت به فوتبال ایتالیا فکر می کند. اکیپ نوشته است که ایکاردی از مونزا و سامپدوریا پیشنهاد دارد و احتمال انتقالش به مونزا بیشتر است. تیم تحت مالکیت سیلویو برلوسکونی، به تازگی به سری آ صعود کرده و قصد حضوری قدرتمندانه در سطح اول فوتبال ایتالیا را دارد. از قرارداد ایکاردی با پی اس جی دو سال دیگر باقیمانده و مونزا در تلاش است بتواند با رقمی معقول او را به خدمت بگیرد. باید دید مذاکرات این باشگاه ایتالیایی با پی اس جی نتیجه خواهد داد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید