اخبار پاری سن ژرمن

هافبک یوونتوس برای منچستریونایتد شرط گذاشت

Juventus' French midfielder Adrien Rabiot reacts during the UEFA Champions League Group D football match Juventus vs Lokomotiv Moscow on October 22, 2019 at the Juventus stadium in Turin. (Photo by Marco Bertorello / AFP) (Photo by MARCO BERTORELLO/AFP via Getty Images)

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:منچستریونایتد کار ساده‌ای برای رسیدن به توافق با آدرین رابیو، هافبک فرانسوی یوونتوس ندارد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 منچستریونایتد همچنان امیدوار است که بتواند خط میانی تیمش را برای فصل جدید تقویت کند و آدرین رابیو گزینه جدید این باشگاه است.

مدیران منچستریونایتد در ماه‌های اخیر تلاش زیادی برای جذب فرانکی دی‌یونگ انجام دادند اما علی‌رغم توافق با مدیران بارسلونا، این بازیکن همچنان حاضر به پذیرش پیشنهاد یونایتد و حضور در اولدترافورد نیست. 
همین موضوع باعث شده است که مدیران یونایتد به دنبال یافتن گزینه جانشین برای این هافبک هلندی باشند و مذاکراتی را با رابیو انجام داده‌اند. 

یوونتوس مشکلی برای پذیرش درخواست یونایتد ندارد ولی رسیدن به توافق با بازیکن ساده نیست. ورونیک، مادر و مدیر برنامه های آدرین رابیو، در مذاکرات به سختگیری مشهور است و به مدیران یونایتد اعلام کرده است که دستمزد پسرش باید 10 میلیون یورو باشد. این در حالی است که دستمزد فعلی رابیو در یوونتوس هفت میلیون یورو است. عدم حضور منچستریونایتد در لیگ قهرمانان باعث شده تا رابیو درخواست این دستمزد بالا را داشته باشد. لیگ اروپا برای ستاره های فوتبال جذاب نیست و دی یونگ نیز به همین دلیل حاضر به پوشیدن پیراهن منچستریونایتد نشد. رابیو هم به شرط دریافت دستمزد 10 میلیون یورویی حاضر است به منچستریونایتد بپیوندد.

مادر رابیو زمانی که این بازیکن در عضویت پی اس جی بود، با سختگیری های خود در مذاکرات تمدید، حواشی زیادی را باعث شد. پی اس جی، رابیو را از تیم اول کنار گذاشت و او 6 ماه به دور از میادین ماند تا در نهایت راهی یوونتوس شد.

دیدگاهتان را بنویسید