اخبار پاری سن ژرمن

درخشش ستاره‌های PSG با سوپرگل‌های مسی و نیمار

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:پاری‌سن ژرمن با درخشش دو ستاره خود، لیونل مسی و نیمار، نیمه اول سوپرجام فرانسه را با پیروزی 2-0 مقابل نانت به پایان برد. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

درحالی‌که دیدار سوپرجام فرانسه، بین دو تیم PSG و نانت در نیمه دوم ادامه دارد، پاریسی‌ها در نیمه اول به لطف درخشش دو ستاره بزرگ‌شان، لیونل مسی و نیمار، و دو گلی که توسط این دو به ثمر رسید با برتری 2-0 به رختکن رفتند.

پاری‌سن ژرمن امیدوار است فصل 2022/2023 را با فتح یک جام آغاز کند. ستاره‌های پاریسی در مقابل تیمی قرار گرفته‌اند که با وجود قهرمانی در جام حذفی فرانسه فصل گذشته در جدول لوشامپیونا رتبه‌ای بهتر از جایگاه نهم جدول به‌دست نیاورد.

نانت که در فینال جام حذفی فرانسه با پیروزی 1-0 مقابل نیس به پیروزی رسید تا به لیگ اروپا صعود کند در این بازی کار سختی مقابل غول فوتبال فرانسه دارد. تیمی که فصل گذشته با اختلاف 15 امتیاز با تیم دوم جدول لیگ1 به قهرمانی رسیده بود.

در دقیقه 22 نیمار در میانه میدان صاحب توپ شد و با پاسی زیبا لیونل مسی را صاحب توپ کرد. ستاره آرژانتینی مدافعین و دروازه‌بان نانت را از پیش رو برداشت و دروازه خالی این تیم را باز کرد. گلی تماشایی که هواداران لئو را به یاد روزهای جوانی ابرستاره آرژانتینی انداخت.

درحالی‌که عقربه ساعت دقیقه 45+5 را نشان می‌داد و همه منتظر به صدا درآمدن سوت داور بودند نیمار پشت ضربه ایستگاهی ایستاد تا با شوتی تماشایی به کنج بالای دروازه دومین گل PSG را به ثمر برساند.

به این‌ترتیب، نیمه اول مسابقه با دو گل تماشایی از دو ستاره بزرگ پاری‌سن ژرمن با نتیجه 2-0 به سود این تیم به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید