اخبار پاری سن ژرمن

پاسخ رد دروازه‌بان آلمانی به منچستریونایتد

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:کوین تراپ، دروازه بان آلمانی فرانکفورت، اعلام کرد پیشنهاد باشگاه منچستریونایتد را رد کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

عملکرد داوید دخیا، سنگربان اسپانیایی و باتجربه منچستریونایتد در شروع فصل جدید چندان خوب و مطمئن نبوده و دروازه او تنها در سه بازی هفت بار باز شده است. دین هندرسون، دیگر دروازه بان منچستریونایتد نیز در ابتدای فصل تابستان از این باشگاه جدا شد و نبود یک گزینه مطمئن برای داوید دخیا، به یکی از نگرانی های اریک تن هاخ در روزهای پایانی پنجره تابستانی تبدیل شده است.

در روزهای اخیر اخباری در مورد تمایل منچستریونایتد به جذب کوین تراپ، دروازه بان آلمانی و باتجربه فرانکفورت، در فصل تابستان منتشر شده است. این سنگربان در یک سال اخیر و در ترکیب باشگاه آلمانی نمایش درخشانی داشته و یکی از عوامل مهم موفقیت های فرانکفورت و کسب عنوان قهرمانی در لیگ اروپا لقب گرفته است. حالا کوین تراپ با انتشار بیانیه ای کوتاه، رسما اعلام کرد که منچستریونایتد برای جذبش اقدام کرده و البته پاسخ او منفی بوده است. فرانکفورت در قرعه کشی امشب لیگ قهرمانان در سید یک قرار دارد، اما منچستریونایتد حتی جواز صعود به این مسابقات را نیز کسب نکرده است.

کوین تراپ گفت: “من یک پیشنهاد کتبی از منچستریونایتد، یکی از باشگاه های بزرگ جهان فوتبال، دریافت کردم و این خبر حقیقت دارد. اما دیروز به مسئولان هر دو باشگاه اطلاع دادم که تصمیم دارم در اینتراخت فرانکفورت بمانم.”

دیدگاهتان را بنویسید