اخبار پاری سن ژرمن

دو خرید بعدی یوونتوس قطعی شدند

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:آرکادیوش میلیک و لئاندرو پاردس، بعد از توافق شخصی با یوونتوس، ظاهرا تنها یک قدم تا پیوستن به این باشگاه فاصله دارند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

 بعد از روزهای توفانی یوونتوس در ابتدای پنجره تابستانی و انتقال ستاره های بزرگی مانند آنخل دی ماریا و پل پوگبا، حالا مدیران این باشگاه در فاصله یک هفته مانده به اتمام پنجره، برای جذب دو بازیکن دیگر نیز به توافق دست یافته اند. پس از مشکلاتی که در انتقال ممفیس دیپای از بارسلونا به یوونتوس رقم خورد، حالا آرکادیوش میلیک، مهاجم 28 ساله و لهستانی مارسی به هدف اصلی بیانکونری تبدیل شد و به نظر می رسد طی چند روز آتی این انتقال به تورین نهایی می شود.

مدیران یوونتوس برای قراردادی قرضی به ارزش دو میلیون یورو و گزینه خرید هشت میلیون یورویی با مارسی توافق کرده و دیروز نیز با مدیر برنامه میلیک ملاقات کردند تا همه چیز نهایی شود. توافق حاصل شده و این مهاجم باتجربه به زودی برای سپری کردن تست پزشکی وارد ایتالیا خواهد شد. این ستاره لهستانی در طول 18 ماه حضورش در مارسی، 30 گل در 55 بازی در تمامی رقابت ها به ثمر رساند.

همچنین اسکای اسپورتس در گزارشی مدعی شد یوونتوس فاصله ای تا جذب لئاندرو پاردس، هافبک آرژانتینی پاری سن ژرمن به صورت قرضی و با بند خرید قابل تبدیل به اجباری ندارد. دیروز جلسه ای مابین مدیران دو باشگاه برگزار شده و یوونتوس و پاری سن ژرمن به توافق نهایی دست یافته اند. این انتقال به صورت قرضی بوده و با بندهای آسانی مانند صعود بیانکونری به لیگ قهرمانان، اجباری خواهد شد. این هافبک 28 ساله و آرژانتینی به زودی برای آزمایشات پزشکی به تورین سفر می کند و احتمال دارد خبر انتقال پاردس به یوونتوس تا 48 ساعت آتی به صورت رسمی اعلام شود.

دیدگاهتان را بنویسید